בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערפאת ייצא לסבב פגישות עם |מנהיגים ערביים 
 
 
חדשות נענע 

לדברי מקורות בקהיר, ערפאת יעזוב את קמפ דיוויד מבלי שייחתם הסכם מלא ויצא לגייס את תמיכתן של בעלות הברית הערביות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מקורות דיפלומטיים בקהיר אומרים היום (רביעי) כי ערפאת יעזוב את פסגת קמפ דיוויד לפני שיושג הסכם מלא ויצא למסע פגישות עם מנהיגים ערביים כדי להשיג את תמיכתם להסכמות החלקיות: "יתכן שערפאת יסיים את שהותו בפסגה בהצהרה כללית על תוכנית להתהוות מדינה פלסטינית מבלי להצהיר על גבולותיה הברורים", דברי המקורות.
 
סוכנות רויטרס מדווחת כי ערפאת יצא לסבב שיחות עם מנהיגים ערביים בעלי השפעה במצרים, ערב הסעודית, פקיסטן ואינדונזיה. הסבב יחל ככל הנראה בקהיר. עפ"י ההערכות כרגע, על אף ציפיית ישראל לסיים את הפסגה בחתימה על הסכם מלא, הדבר לא יתאפשר.

הבוקר מסר מקור ישראלי בכיר כי ברק מתכונן לחזרה לישראל תוך הצהרה כי "אין לו פרטנר אמיתי לשיחות". המקור הישראלי הוסיף, כי: "בכדי למנוע כישלון מוחלטו של השיחות, הן יסתיימו בהצהרה על הסכמה חלקית והשעיית השיחות באופן זמני".

בגלי צה"ל דווח כי בכירים ב``ישראל אחת`` אומרים, שבלשכת ברק ביקשו לארגן קבלת פנים לראש הממשלה עם שובו לארץ מהפסגה, ובליכוד אומרים, שאם אכן ברק ישוב לישראל הוא יהיה חלש מאי פעם.

בהודעת הליכוד נאמר כי: ``ברק חוזר בלי כלום, בעוד שעראפת יוצא משם, לאחר שברק כבר הניח בכיסו ויתורים מרחיקי לכת ובראשם שליטה פלסטינית בירושלים``.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by