בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צ'ק פוינט הכפילה את רווחיה ברבעון 

צ'ק פוינט הכפילה את רווחיה ברבעון

 
 
חדשות ביזנס פורטל

החברה, שעוסקת באבטחת מידע באינטרנט, רשמה עלייה של 80 אחוז ההכנסות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת צ`ק-פוינט פרסמה אמש (רביעי) סמוך לסיום המסחר בבורסות בארה"ב את דוחו"תיה הכספיים לרבעון השני של השנה. התוצאות מראות עלייה חדה בביקוש למוצרי אבטחות מידע. תחום פעילותה של צ`ק פוינט מתמקד באבטחת מידע ברשת האינטרנט.
 
רווחי החברה הסתכמו בכ-43.7 מיליון דולר, או כ- 50 סנט למניה - הרבה מעל ההערכות המוקדמות שחזו רווח של 42 סנט למניה. צ`ק פוינט הכפילה את רווחיה בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד.

גם בשורת ההכנסות רשמה החברה עלייה נאה של כ- %81 בהשוואה לרבעון המקביל ב-`99. הכנסותיה עלו מרמה של 50.1 מיליון דולר לרמה של 90.7 מיליון דולר.

עיקר פעילותה של צ`ק פוינט מתמקד במוצרי תוכנה לאבטחת תקשורת פנים ארגונית ולרשת האינטרנט. בחברה מסבירים את העלייה ברווחים ובהכנסות בביקוש הגובר למוצרים מתחום זה ובמודעות הגוברת לצריכתם.
צ`ק פוינט, מאז היווסדה מאמצת אסטרטגיית חדירה לשווקים ברחבי העולם. מבחינה גיאוגרפית, מתפלגות הכנסותיה של החברה כלדקמן - נתח של %49 ממכירת מוצרים ביבשת אמריקה; %33 מאירופה ו- %18 מיבשת אסיה.

מניות צ`ק פוינט חתמו אמש את המסחר בבורסת הנסדא"ק בירידה של יותר מ- %10. דומה, כי הירידות נבעו ממימושי רווחים, שכן האחרונה בלטה בעליות בשבועיים האחרונים. עם זאת, לאחר המסחר עלו מניות החברה בכ-%6.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by