בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הדיונים יתחדשו היום עם שובו של קלינטון לקמפ דיוויד 
 
 
חדשות נענע 

קלינטון ישוב היום לקמפ דיוויד למה שנראה כניסיון אחרון להביא את שני הצדדים לידי הסכם. לפני שעזב את יפן אמר קלינטון כי בהעדרו חלה התקדמות במשא ומתן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השיחות בקמפ דיוויד צפויות לחזור היום (ראשון)למסלול מואץ עם שובו של נשיא ארצות הברית, ביל קלינטון, מיפן. גורמים אמריקנים מעריכים הבוקר כי הפסגה תסתיים ב-72 שעות הקרובות.
 
 
לפני שעלה על מטוסו בדרך חזרה מועידת שמונה המדינות המתועשות ביפן אמר קלינטון כי בזמן העדרו חלה התקדמות מסויימת במשא ומתן בין הישראלים לפלסטינים בקמפ דיוויד. קלינטון צפוי להגיע לקמפ דיוויד בשעות אחר הצהרים (שעון מקומי).

מקור ישראלי אמר בכיר אמר לכתב רויטרס אמש כי האווירה בקרב חברי המשלחת הישראלית אינה טובה. "ברק נמצא במצב רוח קודר מאוד", אמר המקור.
 
"ירושלים צריכה לעמוד בראש כל הסכם. ירושלים היא הנושא מספר אחד לערבים ולמוסלמים", אמר לכתבים אבו מאזן, חבר המשלחת הפלסטינית ששב לארה"ב מהגדה המערבית. אבו מאזן הוסיף כי הוא אופטימי והוא מאמין כי לבסוף יושג הסכם. "אך לא נקבל הסכם חלקי", הוא הוסיף. אבו מאזן חרג בהתבטאותו מן האמברגו התקשורתי שהוטל על הצדדים. מקורות ישראלים אמרו כי ישראל תמשיך לשמור על כללי המשחק שהכתיבה ארה"ב ואנשיה לא ישוחחו עם עיתונאים.

חברת הכנסת לימור לבנת מהליכוד אמרה הבוקר לגלי צה"ל כי על פי הדיווחים שמגיעים מהפסגה ברק כבר הסכים לוויתורים בירושלים מבלי שיש לו מנדט לכך.

ובתוך כך השר לענייני חברה ותפוצות, הרב מיכאל מלכיאור, הבהיר בסוף השבוע כי דבריו בעניין אפשרות לריבונות ישראלית - פלסטינית משותפת בירושלים היו על דעתו בלבד ואין לראות בהם עובדות מתוך השיחות שמתנהלות בקמפ דיוויד.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by