בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הצעת חוק: חברות ידווחו לעובדיהן כי הן קוראות את האי-מייל שלהם 

הצעת חוק: חברות ידווחו לעובדיהן כי הן קוראות את האי-מייל שלהם

 
 
חדשות  נענע

לפי הצעת חוק חדשה עליה עובדת קבוצת מחוקקים אמריקנים, חברה לא תוכל לעקוב אחרי התקשורת האלקטרונית של עובדים ללא הודעה לעובדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הצעת חוק חדשה שהוגשה לקונגרס האמריקני מציעה לאסור על חברות לפקח באופן חשאי על התקשורת האלקטרונית של עובדיהן במקום העבודה. החוק לא יאסור על החברות לעקוב אחרי העובדים, אבל יחייב אותן לדווח לעובדים על סוגי המעקב המדוייקים עם קבלתם לעבודה, ולעדכנם בשינויים במדיניות המעקב באופן שוטף.
 
"לא היינו מקבלים זאת אם מעסיק היה פותח את מעטפות הדואר של עובד כלשהו ואז מחזירן לעובד, ואותו דבר תקף גם לגבי האי-מייל של אותו עובד", אומר הסנטור הדמוקרטי צ`ארלס שולמר, אחד מיוזמי החוק, לרשת אמ.אס.אן.בי.סי. יוזמי החוק אומרים כי כיום חלק מהחברות אמנם מדווחות לעובדים כי הן מאזינות לשיחות הטלפון שלהם וקוראות את האי-מייל שלהם, אבל רובן לא עושות כך.

תקדימים משפטיים בארצות-הברית כבר הכירו בזכות של מעסיק לחדור לתכתובת האלקטרונית של עובדיו, כיוון שהעובד עושה זאת ממקום העבודה, על ציוד של החברה ובזמן העבודה.

לפי החוק החדש, המעסיקים יוכלו ליירט תכתובת אלקטרונית של עובד ללא הודעה מוקדמת, אם קיים "חשד סביר" שהוא עוסק בפעילות בלתי חוקית כלשהי. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by