בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סטיבן קינג יפרסם ספר באינטרנט - ללא תיווך מו"ל 
 
 
חדשות נענע

סופר האימה הפופולרי רוצה לפרוץ דרך לסופרים מחוץ לזרם המרכזי של הכתיבה, על ידי פרסום הרומן "The Plant" פרק אחר פרק, כשמחירו של כל פרק הוא דולר אחד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סופר האימה המצליח סטיבן קינג עומד לפרסם ספר סיפור (בהיקף של רומן) דרך האינטרנט, וכל זאת בלי תיווך של הוצאת ספרים כלשהי. קינג יפרסם את שני החלקים הראשונים של סיפורו החדש "The Plant" דרך הרשת, כשהורדת כל פרק תעלה לקורא דולר אחד.

 
בהודעה שהעלה קינג באתר הבית שלו, מבטיח קינג לפרסם לפחות שני פרקים, ואם ההיענות תהיה גבוהה מספיק, יעלה את הפרק השלישי. קינג קורא לקוראים לשמור על האמון שהוא נותן בהם, ולא למכור את הפרקים לחבריהם. "כבדו את זכויות היוצרים שלי", כותב קינג, הם כל מה שיש לי.

קינג מציג את השאלה "האם זה קיצה של המו"לות?" ועונה מיד כי אין זו כוונתו, וגם הוא "אוהב את ריח הדבק". עם זאת טוען הסופר כי מטרתו היא לפרוץ את הדרך לכל הסופרים שאינם שייכים לרשימת כותבי רבי המכר, ולסופרים שרואים את מקומם מחוץ לזרם המרכזי של הכתיבה.

"The Plant", "הצמח" או "המפעל" בעברית, הוא רומן שמתרחש בשנת 1980 ("טרום עידן האימייל", כדברי המחבר"). הסיפור כתוב בסגנון מצחיק-מבעית ("חישבו קירסטין").


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by