בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוי : אין שלום בכל מחיר 
 
 
חדשות  נענע

אמר את הדברים בעת ביקור באוהל המחאה של המתנחלים. בקמפ דיוויד חוששים - אם ימשכו השיחות ראש הממשלה והח"כים שעמו לא יוכלו להגיע לבחירת הנשיא החדש

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בעוד בקמפ דיוויד נערך ראש הממשלה, אהוד ברק, לחידוש אינטנסיבי של השיחות עם הפלסטינים, אומר היום ממלא מקום ראש הממשלה ושר החוץ, דוד לוי, כי "שאיפתנו לשלום איננה מוטלת בספק, אבל אין שלום בכל מחיר.
 

" זו השקפת עולמי וזאת אני אומר לא כחישוב פוליטי כי אם השקפתי כישראלי, כיהודי, כאב למשפחה. אני לא חושב שאפשר ונכון לחלק את עם ישראל מי רוצה שלום ומי לא רוצה שלום. אני חושב שמי שעושה זאת חוטא ומחטיא".

לוי אמר את הדברים בעת ביקורו באוהל המחאה של המתנחלים הממשיכים לשבות רעב במחאה על הוויתורים המסתמנים בהסכם עם הפלסטינים.

מגלי צה"ל נמסר כי ההורים השכולים השוהים זה למעלה משבוע באוהל התמיכה בראש הממשלה הביעו מחאה על כך שלוי לא מצא לנכון לבקר גם אותם.

כזכור, לוי בחר שלא להצטרף לקמפ-דיוויד מתוך ביקורת על דרך ניהול המו"מ עם הפלסטינים. עם יציאת ראש הממשלה לפסגה אמר לוי כי הוא מעדיף שלא להגיב כעת אלא רק לאחר שישוב ראש הממשלה מהפסגה.

בתוך כך בקמפ דיוויד מתכוננים להמשך השיחות ובקרב המשלחת הישראלית הועלו חששות כי באם תארכנה השיחות לא יוכלו ראש הממשלה וחברי הכנסת שעמו להגיע להצבעה בכנסת על בחירת נשיא חדש למדינת ישראל.

מגלי צה"ל נמסר כי במקרה כזה יבקש ראש הממשלה לדחות את בחירת הנשיא, המיועדת לשבוע הבא. אולם גורמים בכירים בכנסת מעריכים כי נשיאות הבית לא תאפשר את דחיית בחירת הנשיא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by