בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביילין: לא צריך להיאבק על השכונות הערביות בירושלים 
 
 
חדשות  נענע

אמר את הדברים במסגרת סיור בשכונות הערביות בעיר. גם ניצב בדימוס אריה עמית וראש השב"כ לשעבר כרמי גילון הביעו היום תמיכה במסירת השכונות לידי הפלסטינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר המשפטים, יוסי ביילין, יחד עם חברי כנסת, אנשי ביטחון ורוח, ערכו היום סיור בשכונות הערביות בירושלים במטרה לבחון את בעיית השכונות.
 

בסיור נכחו מלבד ביילין גם חיים אורון, אבשלום וילן, זהבה גלאון ומוסי רז ממרצ, אלי גולשמידט ואלי בן מנחם מישראל אחת, ניצב בדימוס אריה עמית, ראש השב"כ לשעבר כרמי גילון והסופר דוד גרוסמן.

במסגרת הסיור נבחנו השכונות בית חנינא, א-ראם וכן בוצעה תצפית על מחנה הפליטים קלאנדיה.

"הארץ" מדווח כי ביילין אמר שאין להיאבק על השכונות הללו במסגרת המו"מ מאחר ומדובר בשכונות שאינן זוכות לשירותי עירית ירושלים ובעצם נשלטות ע"י הפלסטינים.

"אנחנו אומרים לברק: על זה אתה לא צריך להיאבק, כי זה כבר מזמן לא שטח של ישראל. אין צורך להיאבק על האינטרסים כאן כי השטח הזה גם כך בשליטה פלסטינית" אמר ביילין .


ניצב בדימוס אריה עמית, שהיה בעבר מפקד מחוז ירושלים במשטרה, אמר שמשטרת ישראל לא פועלת במזרח ירושלים כמשטרה שנותנת שירותים אלא כ"סמי צבא" שעוסק בביטחון. "מי שכן פועלים שם הם מנגנון הביטחון המסכל של ג`יבריל רג`וב, המודיעין הכללי והמודיעין הצבאי הפלסטיניים".

בראיון לגלי צה"ל אמר עמית כי " מקבלי החלטות צריכים לדעת שמזרח ירושלים מנוהלת ע"י גורמים פלסטינים כבר הרבה מאוד זמן".

גם ראש השב"כ לשעבר, כרמי גילון הביע את תמיכתו במסירת השכונות לידי הפלסטינים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by