בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פלילים ומשפט 
ביהמ"ש העליון זיכה את הגבר שהורשע באונס תינוקה של זוגתו 

ביהמ"ש העליון זיכה את הגבר שהורשע באונס תינוקה של זוגתו

 
פלילים ומשפט |
 

ניסים חדאד זוכה מאשמת אונס תינוק בן שנה, בנה של זוגתו דאז. לפני כשנתיים וחצי נגזרו על חדאד 17 שנות מאסר בעקבות המקרה. בכתב האישום נכתב כי חדד ירד לחדר הכושר עם התינוק ואז אנס אותו, חדד הכחיש לכל אורך הדרך

 
 
 
 
 
 
 
 
 

צפו בראיון אחותו של חדאד ל"חמש עם רפי רשף":


 
 
 

ביהמ"ש העליון הודיע הבוקר (שלישי) כי זיכה את ניסים חדאד, שהורשע באונס תינוקה של בת זוגו לפני כשנתיים וחצי. בעליון החליטו לזכות את חדאד מחמת הספק, ברוב של שני שופטים מול שופט אחד שהתנגד לזיכוי.

 

ההודעה לא הפתיעה את המעורבים בתיק, אך עם זאת נשמעו צעקות רמות ברחבי בית המשפט לאחר ההודעה על הזיכוי.

 

>> לכתבות נוספות בנושא אונס התינוק:

המשפט נפתח - הנאשם באונס התינוק מכחיש

תושב ת"א אנס את בנה של זוגתו: "מכתבי האישום החמורים אי פעם בתחום"

17 שנות מאסר לאנס התינוק: "מעורר חלחלה"

 

עיתונאי חדשות 10 ומגיש תכנית "המקור", רביב דרוקר, התייחס למקרה והטיל ספק בהרשעה בבלוג שלו. "אני חוזר וכותב, האיש הורשע, שלושה שופטים, אבל זה לא מסתדר לי בראש הסיפור הזה. בדקו את המחשב של חדאד, את חפציו, לא מצאו שום אינדיקציות לסטיות שלו, למשיכה לילדים, פתאום זה התפרץ ב - 17 הדקות האלה בחדר הכושר? חדאד יגיש ערעור. אני מקווה שביהמ"ש העליון יהיה פתוח דיו לחרוג ממנהגו והתעסק גם בראיות. שלא נישאר עם הספק הזה", קיווה דרוקר.

 

 
ניסים חדאד, הבוקר ביציאתו מהכלא
 ניסים חדאד, הבוקר ביציאתו מהכלא   צילום: חדשות 10 
 

השופט סלים ג'ובראן, שזיכה את חדד מחמת הספק, כתב: "המקרה שלפנינו הוא קשה מנשוא. ליבי יוצא אל משפחת הפעוט, אשר נאלצה לחוות חוויה כה טראומטית, אשר מלווה ותלווה אותה במשך שנים רבות. לא ביד קלה אני מגיע למסקנה אשר משמעותה היא, למעשה, כי ככל הנראה לעולם לא נדע מה אירע לפעוט וכתוצאה ממה נגרמו חבלותיו".

 

"ואולם, נחה דעתי כי חומר הראיות במקרה שלפנינו אינו מאפשר לבסס, מעבר לספק סביר, את המסקנה לפיה המערער הוא זה שביצע בפעוט מעשה סדום ואחראי לפציעותיו", כתב ג'ובראן בהחלטתו. "בהתאם לאמור, אציע לחבריי לבטל את הכרעת דינו המרשיעה של בית המשפט המחוזי, להורות על זיכויו של המערער מהעבירות המיוחסות לו מחמת הספק, ולהורות על שחרורו מבית המאסר לאלתר".

 

השופט יצחק עמית, שהחליט שלא לזכות את חדאד ונמצא בדעת המיעוט, כתב: "במקרה דנן, לא מצאתי תרחיש אחר, אף לא דחוק, שיכול להביא למסקנה מזכה. על רקע כל אלה, ולו דעתי תישמע, יש להותיר את פסק דינו של בית משפט 28 קמא על כנו ולדחות את הערעור על הכרעת הדין. אשר לגזר הדין שהושת על המערער, מדובר בעונש חמור ביותר, אך משמצאתי עצמי במיעוט לגבי הרשעתו של המערער, איני רואה להידרש לשאלה אם יש מקום להתערבות ערכאת הערעור בעונש שהושת על המערער".

 

כזכור, לפני כשנתיים וחצי נגזרו על חדאד 17 שנות מאסר בעקבות הרשעתו באונס התינוק, אז כבן שנה, של בת זוגתו. על פי כתב האישום, חדאד הזמין את זוגתו לארוחת צהריים במסעדה, ובזמן שהיא התארגנה ונכנסה להתקלח, ירד חדאד עם הבן לחדר הכושר בבניין ושם תקף אותו מינית, שלושה חודשים בלבד לאחר שהכיר את אמו.

חדאד חזר עם בנה של זוגתו לדירתה, אז גילתה האם כי בנה פצוע. הם הגיעה איתו לבית החולים שניידר בפתח תקווה שם הורדם הפעוט ואושפז במשך שישה ימים. "לא בכל יום נדרש בית המשפט לדון במעשה נתעב כל כך כאונס תינוק בן 18 חודשים", נכתב בהכרעת הדין.

 
 

"העבירות בהן הורשע הנאשם והנסיבות הקשות בביצוען הן ייחודיות. אין להן אח ורע בתולדות עבירות המין במקומותינו", כך הגדיר השופט שאול שוחט את מעשיו של חדד, "גילו של קורבן העבירה והנזקים הגופניים שנגרמו לו והנזקים הנפשיים שעלולים להיגרם לו צובעים את העבירות באור אפל במיוחד המחייב את קביעת הרף העליון של מתחם הענישה בגובה העונש המקסימלי הקבוע לעבירות אלה בחוק", הוסיף.

 

"במעשיו האכזריים פגע הנאשם בערכים של שמירה על כבוד האדם ושלמות גופו, תוך גרימת סבל קשה והחפצתו של הקורבן. חומרתה של פגיעה זו מתעצמת עשרות מונים, לנוכח העובדה שהנפגע היה פעוט בן 11 חודשים, שהנאשם היה אמור לדאוג לשלומו, ובמקום להגן עליו, חדר באכזריות לגופו וגרם לו לחבלות קשות. מדובר במספר מקרים שנמשכו תקופה לא קצרה וכן בנסיון להשפיע על אמו של הפעוט לחזור בה מעדותה, ובשל כך הורשע המערער גם בשיבוש מהלכי משפט", הסבירה דותן.

 

 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by