בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון יציג היום את הטיוטה השלישית להסדר הקבע 
 
 
חדשות  נענע

הנשיא האמריקני שב מיפן ונפגש הבוקר עם ברק וערפאת; ערפאת מסרב להתרכך וברק ישוב לארץ אם ערפאת לא ייתן תשובתו להצעות האמריקניות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארה"ב ביל קלינטון יציג לראש הממשלה אהוד ברק וליושב ראש הרשות הפלסטינית יאסר ערפאת טיוטה אמריקנית שלישית להסדר קבע. קלינטון שב אמש (ראשון) מוועידת המדינות המתועשות לקמפ-דיוויד, ומקווה כי ההתקדמות, שהושגה בזמן היעדרותו מהפסגה, תעזור להגיע להסכם.

 
"הנשיא מוכן להתחיל לעבוד עם הצדדים", אמר דובר מחלקת המדינה, ריצ`רד בוצ`ר. "עבדנו קשה בזמן שהנשיא שהה ביפן, ואנו מצפים שנחישותו, האנרגיות שלו ורצינותו תעזור לדחוף את הכדור קדימה", הדגיש בוצ`ר במסיבת עיתונאים.

בקמפ-דיוויד נמשכים גם בשעה זו הדיונים בין ישראל לבין הרשות הפלסטינית במאמץ לסיים בימים הקרובים את הפסגה עם הסדר קבע.

השר שלמה בן עמי, חבר המשלחת הישראלית לשיחות, העריך בראיון לגל"צ, כי לקראת סוף השבוע כבר ייוודעו תוצאות הפסגה.
 
 

ראש הממשלה מאיים לשוב לארץ

בינתיים ערפאת מסרב להתרכך. גורמים המקורבים לשיחות אומרים כי ערפאת אמר שהוא מוכן לקחת אחריות על כישלון הפסגה, אך לא ייקח אחריות על ויתורים בנושא בירושלים. כרגע מצפים בקמפ-דיוויד לתשובתו של ערפאת לטיוטת הסדר הקבע של קלינטון.

העתון המצרי "אל גומהוריה" מדווח כי עראפת קורא לנשיא מצרים חוסני מובראק לתמוך בעמדה הפלסטינית, כפי שהוצגה בפני ישראל בקמפ דייויד.

ברק אמר למקורביו כי קבע מועד חדש לסיום הפסגה: מבחינתו אם עד היום לא תינתן תשובתו של ערפאת, הוא מתכוון לשוב לארץ.

סיעות האופוזיציה יקיימו אחר הצהרים ישיבה מיוחדת באזור הר הזיתים שבמזרח ירושלים. הישיבה תתקיים שם כדי להדגיש את התנגדות האופוזיציה לפתרונות שמגבש ראש הממשלה בסוגיית ירושלים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by