בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דויטשה טלקום רוכשת את VoiceStream ב-50.7 מיליארד דולר 

דויטשה טלקום רוכשת את VoiceStream ב-50.7 מיליארד דולר

 
 
חדשות ביזנס פורטל

על פי תנאיי ההסכם, תשלם דוישטה טלקום 3.2 מניות שלה ו- 30 דולר במזומן עבור כל מניית חברת הסלולר האמריקאית VoiceStream

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ענקית התקשורת הגרמנית דויטשה טלקום הודיעה היום על חתימת הסכם לרכישת חברת הסלולר האמריקאית VoiceStream בתמורה כספית של 50.7 מיליארד דולר בעסקת מניות ומזומנים. לאחר הרכישה תהיה לדויטשה טלקום זיקה לרשתות סלולר בטכנולוגיית GSM גם בארה``ב.
 
על פי תנאיי ההסכם, תשלם דוישטה טלקום 3.2 מניות שלה ו- 30 דולר במזומן עבור כל מניית VoiceStream. עסקה המגלמת מחיר מניה של 194.8 דולר עבור כל מנית VoiceStream, פרמיה של כ- % 30 ביחס למחיר הסגירה של 149.75 דולר ביום המסחר באחרון.

בנוסף, התחייבה דוישטה טלקום לשהקיע סכום של 5 מיליארד דולר במזומן בנרכשת. השקעה שתשמש ככל הנראה לרכישת רישיונות סלולריים ובשידרוג רשת התקשורת של האחרונה.

רכישת VoiceStream תעניק לדויטשה טלקום חדירה טובה לשוק הסלולר האמריקאי גם בשל העובדה ששתי החברות משתמשות באותה רשת סלולר גלובלית, GSM. ל-VoiceStream 1.8 מיליון מנויים, כהתחזיות מדברות על 3.7 מיליון עד סוף השנה, ונוכחות ב-23 מ-25 השוקים המובילים בארה``ב.

כ-%56 מממניות VoiceStream נמצאות בבעלות זרה בין היתר של האצ`יסון מהונג קונג וסונרה מפינלנד, והיא חברת התקשורת הגדולה בארה``ב שבעלי רוב המניות בה מוחזקות על ידי משקיעים לא אמריקאים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by