בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
באקווב מכריזה על יוזמת יוניברסל פוש 

באקווב מכריזה על יוזמת יוניברסל פוש

 
 
חדשות נענע

הטכנולוגיה מאפשרת לדחוף מידע דרך מגוון רחב של אמצעי תקשורת באמצעות ממשק תוכנה יחיד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
באקווב טכנולוגיות, המתמחה בפתרונות דחיפה ל-eBusiness, משיקה היום את יוזמת ה`יוניברסל פוש`, אשר נתמכת על-ידי כמה מענקי תעשיית ההיי-טק, ובהם לוסנט והיולט-פקרד.
 

מדובר בתשתית תקשורת אחידה, באמצעותה ניתן להעביר תוכן לכל משתמש באמצעות טכנולוגית ה``דחיפה האדיבה`` של באקווב, וכן באמצעות דואר אלקטרוני, אלחוט, טלפונים סלולריים, פקס והודעות קוליות.

שרת Push Application של באקווב מאפשר לחברות להשתמש בשרת תוכנה יחיד, על מנת לדחוף התראות או מידע לכל משתמש, כדי שהמידע יגיע אליו בדרך המהירה ביותר. באמצעות ממשק תוכנה יחיד יכולות החברות להגדיר בצורה קלה, כיצד להשתמש בכל אחת מהדרכים להעברת המידע.

"יוזמת `יוניברסל פוש` מהווה שינוי מהפכני בדרך בה מידע חשוב יגיע את המשתמשים, ופותר את יישומי ה-eBusiness מהדאגה לגבי מיקומם של המשתמשים, או באיזה סוג של מכשיר הם משתמשים", אומר אלי ברקת, יו"ר ומנכ"ל באקווב טכנולוגיות. "גישה זו מגלמת בתוכה הזדמנויות אדירות ליזמים בתחום ה-eBusiness, אשר מבינים כי אספקת המידע הנכון לאנשים הנכונים הופך להיות יתרון תחרותי אמיתי, רק כאשר המידע מסופק בזמן הנכון".

לדוגמה, אם המשתמש אינו נמצא ליד שולחן העבודה שלו, ואינו יכול לקבל הודעה דחופה באמצעות מחשב הפי.סי שלו, יוכל השרת החדש לשנות את דרך העברת המידע באופן אוטומטי, כך שהמידע ינותב אל המחשב הנייד של המשתמש או למכשיר הטלפון הסלולרי שלו. התוכנה מחפשת אחר המשתמש עד אשר הוא מאשר את קבלת ההודעה. לאחר קבלת ההודעה יודעת המערכת לנקות את עקבות החיפוש על מנת שלא יחכו לאותו אדם 20 הודעות זהות במקומות שונים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by