בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שירותים ומידע מהאינטרנט - בקרוב דרך הטלפון 

שירותים ומידע מהאינטרנט - בקרוב דרך הטלפון

 
 
חדשות  נענע

חברת טל-מי האמריקנית השיקה מערכת להתחברות לרשת באמצעות הוראות קוליות בטלפון. המערכת תאפשר לשמוע חדשות ברשת, להזמין מוניות, כרטיסי קולנוע - והכל בטלפון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת טל-מי האמריקנית השיקה אתמול (שני) מערכת המאפשרת באמצעות מתן הוראה קולית בטלפון, לקבל שירותי מידע מהאינטרנט ויצירת קשר ישיר עם אנשים וחברות. השירות החדש אמור לשנות לחלוטין את דרכי השימוש הסטנדרטיות באינטרנט.
 

המערכת פועלת באופן הבא: אדם שהטלפון שלו מכיל את התוכנה, אומר מילה, למשל, מוניות. המערכת מזהה את המילה, מחברת את המטלפן לאינטרנט דרך הטלפון ומשמיעה לו את כל חברות המוניות הקרובות לביתו המופיעות ברשת. בשומעו חברה, עמה מעוניין ליצור קשר להזמנת השירות, יורה המשתמש להתחבר והמערכת תפנה את השיחה אל אותה חברה.

האתר internetnews.com מוסר כי בצורה דומה ניתן להזמין גם מקום במסעדה, להזמין כרטיסי קולנוע, ליצור קשר עם חברות תעופה, לשמוע חדשות מהרשת, לקבל עדכוני בורסה, מזג אויר ועוד.

בינתיים, מקווה חברת טל-מי שמיזוגה עם חברת הטלפונים האמריקנית איי.טי.אנד.טי תצא לפועל ואז תוכל לשווק את המערכת לקהל לקוחות רחב בכל העולם. בשלב הראשוני תופעל המערכת רק באזור מדינות צפון ארצות הברית. בשלב השני תחובר המערכת למדינות אחרות דוברות אנגלית כמו קנדה, אנגליה ואוסטרליה ובשלב הבא מקווה החברה להפעיל את המערכת בשפות שונות ולשווק אותה לכל רחבי העולם.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by