בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רוצחים ואנסים בשידור חי ברשת 
 
 
חדשות  נענע

כלא מדיסון בארצות הברית מצא דרך מקורית להרתיע פושעים. אתר שהוקם על ידי השריף המחוזי מאפשר לגולשי האינטרנט הצצה אל חיי הכלא והאסירים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כלא בארצות הברית הקים אתר באינטרנט בו הוא מאפשר לצפות בהליך המעצר של אסירים חדשים המוכנסים לכלא. כמו כן מאפשר הכלא הצצה אל התאים בכלא, שם ניתן לצפות ברוצחים, אנסים ושאר עבריינים במהלך שהייתם בכלא. האתר, ראשון מסוגו, יצר התעניינות יוצאת דפן ועם השקתו קרס אל מול אלפי הגולשים ברחבי העולם שחדרו אליו.
 
"כמות הכניסות לאתר מוכיח שיצר המציצנות של אנשים הוא גבוה", אמרה דוברת השריף של כלא מדיסון באריזונה, ליסה אלן. "אנחנו מקווים שהצפייה באסירים תרתיע אנשים מלבצע פשעים ואולי גם נוכל להיעזר בגולשים על מנת לחשוף פשעים בתוך הכלא".

שריף מחוז מריקופה באריזונה, האחראי על הכלא ועל האתר, הודיע לעיתונאים הסקרנים הרבים, שהגיעו למסיבת ההשקה של האתר, כי אין לו מה להסתיר בתוך הכלא וכי הוא ישמח שבני משפחת הכלוא או כל אדם אחר יראה כיצד מתנהלים הדברים בכלא. באתר, אגב, מופיעה אזהרה כי הצילומים אינם מצונזרים ועשויים להכיל מין ואלימות קשה בין האסירים.

עלות הפעלת שלוש המצלמות שהוצבו בכלא עבור האתר היא 2000 דולר ובעתיד יוצבו מצלמות נוספות.

אגודת זכויות האדם בארצות הברית תקפה את הרעיון ואת האתר בטענה כי ההצצה מהווה חדירה בוטה לפרטיות האדם שכן חלק מן הכלואים טרם הורשעו במשפט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by