בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון: "רק הצדדים יכולים לקבל הכרעות לגבי עתידם" 
 
 
חדשות נענע 

עוד אומר הנשיא במסיבת עיתונאים לסיכום הפסגה כי למרות כשלון הפסגה יש התקדמות משמעותית בנושאים שעל סדר היום. "הייתה יותר הסכמה בנושא ירושלים ממה שצפיתי" אומר קלינטון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במסיבת עיתונאים מיוחדת לסיכום הפסגה בקמפ דיוויד אומר נשיא ארה"ב, ביל קלינטון, כי "אחרי 14 ימים של מו"מ הגעתי למסקנה כי הצדדים לא יוכלו להגיע להסכם כרגע. כפי שאמרתי בתחילת המו"מ הצלחה אינה מובטחת אבל חשבתי שאין בידנו ברירה בשל לוח הזמנים וההתפתחויות הצפויות באמצע ספטמבר.
 
"שני הצדדים דנו בנושאים הקשים ביותר. תחת הכלל שאין הסכמה על שום דבר כל עוד אין הסכמה על הכל, ועל כן אין כל הסכם כרגע. אולם למרות זאת הייתה התקדמות משמעותית בנושאים שעל סדר היום.

"אני רוצה לציין את האומץ והחזון של שני המנהיגים. שני הצדדים מחויבים להימנע מאלימות ולהמשיך במו"מ.

"רק הצדדים יכולים לקבל הכרעות לגבי עתידם המשותף. למרות הפער יש התקדמות בשבועיים האחרונים. כעת שני הצדדים ישובו הביתה לחשוב על אשר קרה ולא קרה בפסגה ועליהם יהיה למצוא את הדרך לשוב למו"מ. יש צורך בפשרה בין בני אברהם".

לשאלות כתבים אמר קלינטון כי "ירושלים הייתה הנקודה הבעייתית ביותר ואני חייב לומר שניסינו גישות שונות בנושא אך לא מצאנו פתרון. החדשות הטובות הן שאין אי הסכמות רבות לגבי העובדות שיהיו בשטח אחרי ההסכם. הרעיון שלירושלים צריכה להיות גישה למקומות הקדושים לכולם. הייתה יותר הסכמה ממה שחשבתי בנושא ירושלים אבל זה נוגע לקושי הבסיסי שבין הישראלים והפלסטינים". 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by