בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפלסטינים: כשלון הפסגה היה צפוי מראש 
 
 
חדשות נענע 

מאשימים את ארה"ב שלא לחצה על ישראל מסיבות פוליטיות, ואת ישראל בסירוב להתפשר, בניגוד לדבריו של קלינטון ששיבח את עמדות ישראל; למרות כשלון הפסגה מביע סאיב עריקאת אופטימיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במשלחת הפלסטינית לקמפ-דיוויד אומרים הערב (שלישי) כי האמריקנים לא היו אובייקטיביים בפסגה, והעדיפו לא ללחוץ על ישראל מסיבות פוליטיות. זאת בתגובה לדבריו של נשיא ארצות הברית, ביל קלינטון, לפיהם ברק עשה יותר למען הצלחת השיחות.
 
חנאן עשראווי, דוברת המשלחת הפלסטינית, אמרה הערב כי כשלון הפסגה היה צפוי מראש. לדבריה המשלחת הישראלית הגיעה לפסגה עם "התפיסה הכוחנית המסורתית של ישראל", כהגדרתה. עשרווי אמרה כי הישראלים ציפו שרק הפלסטינים יוותרו והם סירבו להתפשר בכל אחד מהנושאים, זאת בניגוד לדבריו של קלינטון, ששיבח את עמדות ישראל.

למרות כשלון הפסגה אמר הערב סאיב עריקאת במסיבת עיתונאים שקיים בארה"ב לאחר עזיבתו של יאסר ערפאת כי הוא מאמין שיהיה הסכם עד ה-13 בספטמבר, המועד שנקבע להכרזה על מדינה פלסטינית. מגלי צה``ל נמסר כי על פי בכיר פלסטיני אחר ישנה הסכמה לחדש את השיחות בחודש אוגוסט.
 

יאסין: ג'יהאד לשחרור ירושלים

בתגובה לכשלון הפסגה אמר הערב מנהיג החמאס, אחמד יאסין, כי אינו מופתע: "הכישלון היה צפוי אף לפני תחילתה של הפסגה, בה לא היו הפלשתינאים צריכים לקחת חלק". יאסין אמר עוד כי כישלון הפסגה הוא הוכחה לכך שעל הפלשתינאים לנקוט בג`יהאד לשחרור ירושלים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by