בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בחזרה לפוליטיקה: ראש הממשלה וראש האופוזיציה ייפגשו 
 
 
חדשות נענע 

"אני אומר בלב נחוש: לא הצלחנו, בינתיים', אמר ברק עם שובו לארץ. ליד ביתו בירושלים חיכו לו מאות מפגינים מהימין ומהשמאל. לאחר "בעיות טכניות" הצליחו הערב ברק ואריאל שרון לשוחח, והם קבעו להיפגש מחר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, חוזר הערב לעסוק בפוליטיקה הישראלית, לאחר כישלונה המוחלט של ועידת קמפ דיויד על 15 ימי הדיונים שלה. ברק התקבל בטקס ממלכתי בנתב"ג, וחזר לביתו שבירושלים, שם כבר חיכו לו המפגינים.

 
"יצאתי בידיעה שאין שלום בכל מחיר, אך אין גם שלום ללא מחיר", אמר הערב ברק. "אני חוזר מקמפ-דיוויד, מביט אל מיליוני העיניים בשליחותן יצאתי, ואומר בלב נחוש: לא הצלחנו, בינתיים. עשינו כל מה שיכולנו, הפכנו כל אבן, מיצינו את כל האפשרויות להביא סוף לסכסוך".

ברק האשים בצורה חד משמעית את הפלסטינים בכישלון השיחות. "לא מצאנו פרטנר שמוכן להכרעות", הסביר. "הם לא הפנימו שבשביל שלום אמת צריך לתת, לא רק לבקש".

שרים מישראל אחת, שהיו בקשר טלפוני עם ברק ביומיים האחרונים, העריכו אתמול (שלישי) כי ברק עשוי להזמין את הליכוד להצטרף לממשלה. סימנים לכך, ניתן כבר למצוא הערב בשיחת הטלפון שקיים עם ראש האופוזיציה שרון.

אפשרות אחרת שעומדת בפני ברק היא לנסות ולהחיות את הקואליציה הישנה שלו עם ש"ס, המפד"ל וישראל בעלייה.

אפשרות נוספת צירוף סיעות שינוי ועם אחד לקואליציה. אלו המאמינים כי זוהי הדרך אליה פונה ראש הממשלה, מציינים כי כבר ממטוסו יצר קשר עם יו"ר עם אחד, עמיר פרץ, ועם יו"ר שינוי, טומי לפיד.

יושב ראש מרצ, יוסי שריד, אמר אתמול כי ממשלת אחדות אינה אופציה מבחינתו. "האופציה היחידה היא ממשלה חילונית צרה שתמשיך את תהליך השלום", אמר שריד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by