בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בריטיש איירוויס מקווה לחדש היום את טיסות הקונקורד 
 
 
חדשות  נענע

זאת לאחר שאמש ביטלה שתי טיסות בעקבות ההתרסקות של מטוס קונקורד של אייר פרנס אל תוך מלון עסקים ליד פאריס; 113 נהרגו בהתרסקות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת התעופה בריטיש איירוויס תכריז היום (רביעי) האם היא מתכוונת לחדש את טיסות הקונקוד, אחרי שאתמול ביטלה שתי טיסות ליליות בעקבות התרסקות מטוס הקונקורד של אייר פרנס.

בהתרסקות נהרגו 113 אנשים- מאה ותשעה נוסעים ואנשי צוות וארבעה אנשים נוספים ששהו באזור מלון העסקים שלתוכו התרסק המטוס העל-קולי מיד לאחר ההמראה משדה התעופה שרל דה-גול.
 
טיסתו הראשונה של הקונקורד של בריטיש איירוויס אמורה להמריא היום בשעות הצהריים (שעון ישראל) לניו-יורק מנמל התעופה הית`רו בלונדון.

"המומחים הטכניים שלנו דנים כעת עם עמיתיהם באייר פרנס. אנו מקווים כי נוכל להפעיל את הטיסות ביום רביעי", אמר אמש (שלישי) דובר של חברת בריטיש איירוויס לסוכנות הידיעות רויטרס.
 

וועדת חקירה בעקבות ההתרסקות

בריטיש איירוויס הודיעה אמש לאחר התרסקות מטוס הקונקורד העל קולי של אייר פרנס כי היא מבטלת שתי טיסות בקו לונדון-ניו יורק. אייר פרנס הודיעה כי היא מתכוונת לקרקע את חמשת מטוסי הקונקורד האחרים שברשותה.

רק שישה עשר מטוסי קונקורד נבנו בעולם: שישה בידי אייר פרנס ושישה בידי בריטיש איירוויס. המטוסים פותחו ונבנו במשותף בידי "בריטיש אירוספייס" ו"אירוספיאל" הצרפתית. שתי החברות הודיעו אמש (שלישי) על הקמת וועדת חקירה בעקבות ההתרסקות.
 
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by