בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הדו"חות הרבעוניים הורידו את וול סטריט 

הדו"חות הרבעוניים הורידו את וול סטריט

 
 
חדשות ביזנס פורטל

למרות שדו"חות החברות שפורסמו השבוע עמדו, פחות או יותר, בתחזיות - כנראה שהמשקיעים בניו-יורק מצפים ליותר. וכך, ממשיכים מדדי ניו-יורק במגמה השלילית: הנאסד"ק ירד %1, הדאו איבד %1.6. ערב אדום גם לרוב המניות הישראליות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עוד יום של מסחר שקט במחזורים צנועים יחסית עבר על הבורסות של ניו-יורק. שבוע שבו מפרסמות כמה חברות גדולות את הדו"חות הכספיים שלהן צפוי להיות תנודתי והפכפך, וכך היה גם היום: אחרי יום של עליות - אתמול - שבו מדדי ניו-יורק למגמת הדשדוש והירידות הקלות מתחילת השבוע וסוף השבוע שעבר.

מדד הנאסד"ק ירד %1.03 וננעל ברמה של 3987 נקודות; מדד הדאו ג`ונס סיים עם 10523 נקודות - ירידה של %1.65.

המסחר התנהל במגמה שלילית לאורך כל היום, ובשיאו - הגיע הנאסד"ק לירידה של יותר מ-%3. המגמה השלילית היתה אף חריפה מזה במדד הדאו ג`ונס, אשר הגיע בשיא הירידה לכ-%-1.7.

ערב של ירידות עבר גם על מרבית המניות הישראליות הנסחרות בוול סטריט. את הירידה החריפה ביותר רשמה מניית אלביט ראייה, עם התרסקות של יותר מ-%22; אורביט ירדה ב-%21, רובומטיקס איבדה %13.5 - וכך גם מניית טיוגה. מבין הכבדות בלטה דווקא מניית טבע, אחרי קבלת אישור להפצת תרופה נוספת, בעלייה נאה של כ-%6; אולטיקום זינקה בכ-%16, סנסאר עלתה ב-%6.5;הלס`קאר הוסיפה כ-%9. צ`ק פוינט עלתה %1.5, פורמולה איבדה כאחוז, פוינט אוף סייל החזירה לעצמה כ-%3 ונייס סגרה ללא שינוי כמעט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by