בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק ושרון ידונו בהקמת ממשלת אחדות 
 
 
חדשות נענע 

ב"ישראל אחת" מעריכים כי ברק יעדיף ממשלה עם ש"ס ומרצ כדי שיוכל להמשיך את המשא ומתן עם הפלסטינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה אהוד ברק ייוועד היום (חמישי) עם יו"ר הליכוד אריאל שרון לפגישה המוגדרת כפגישת עדכון באירועי פסגת קמפ דייוויד. ככל הנראה, בפגישה תעלה גם אפשרות הקמת ממשלת אחדות.
 

בכירים ב"ישראל אחת" מעריכים כי ברק ינסה להימנע מהרכבת קואליציה עם הליכוד מחשש שהדבר ימנע את המשך המשא ומתן עם הפלסטינים ויעדיף לנסות ולייצב את ממשלתו עם מפלגות ש"ס ומרצ.

יו"ר מרצ יוסי שריד אומר הבוקר כי מפלגת מרצ מוכנה לחזור לממשלת ברק ללא תביעות מיוחדות. שריד הוסיף, כי תנועתו תדרוש לחזור ולהחזיק בתיק החינוך ותסרב בכל מקרה לחלוקתו: "נהיה מוכנים לשוב לממשלה מבלי לדרוש דבר אבל נבקש את משרד החינוך בו החזקנו ולא נחלוק אותו עם ש"ס. לחזור לחצי משרד זו ממש אנומליה ודבר בהחלט לא ראוי", דברי שריד.

יו"ר ש"ס, אלי ישי לא מבטל הבוקר את האפשרות שש"ס תחזור לממשלה, אך חוזר ואומר כי תנועתו אינה מתלהבת לחזור לקואליציה וכי בנתיים מפלגתו היא אופוזיציה לכל דבר.

בגלי צה"ל מדווחים הבוקר כי ראש הממשלה ברק נתן את הסכמתו במסגרת הפסגה להקמת לשכה לנשיא פלסטין בעיר העתיקה בירושלים. עפ"י הדיווח, ההצעה הועלתה ע"י האמריקנים, ברק הסכים לקבל אותה תמורת התפשרות ערפאת בריבונות הפלסטינית בירושלים והיא נפלה בעקבות סרובו של ערפאת לקבל כל פשרה בירושלים. גורמים במשלחת הישראלית מאשרים הבוקר את הידיעה.

חבר המשלחת הישראלית לקמפ דייוויד, השר אמנון ליפקין שחק מאשר הבוקר כי אכן עלתה הצעה אמריקנית אך מכחיש כי אושרה ע"י ברק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by