בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דרעי וישי תומכים במועמדותו של פרס 
 
 
חדשות נענע 

דרעי העביר את עמדתו לחברי ש"ס באמצעות אלי סוויסה. קצב מנסה להשיג פגישה נוספת עם הרב עובדיה יוסף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארבעה ימים לפני ההצבעה בכנסת מתמקד כעת המרוץ לנשיאות סביב קולות חברי תנועת ש"ס. פעילים במטה קצב חוששים כי אריה דרעי תומך במועמדותו של פרס. יו"ר ש"ס, אלי ישי אמר לעיתון "ידיעות אחרונות" כי בפגישתו עם דרעי הם שוחחו על שגיאות ממשלת ברק ונושא הבחירות לנשיאות כלל לא עלה על הפרק.
 
מקורות בכירים בש"ס אומרים כי דרעי אכן תומך בפרס וכי הוא העביר את עמדתו לחברי הכנסת של ש"ס באמצעות מקורבו, ח"כ אלי סויסה .לפי מקורות אלו גם תמיכתו של ישי נתונה לפרס.

במסגרת המאבק האחרון על קולות ש"ס ינסה קצב להשיג פגישה נוספת עם הרב עובדיה יוסף.

בגלי צה"ל דווח הבוקר (חמישי) כי רק שניים מחברי הכנסת של ה"ליכוד" נענו לפנייתו של המועמד לנשיאות, שמעון פרס מ"ישראל אחת" להיפגש עימם, ורק תשעה מחברי הכנסת של "ישראל אחת" הסכימו להיפגש עם מועמד ה"ליכוד" משה קצב.

ח"כ ציפי לבני מה"ליכוד" אומרת הבוקר כי הסכימה להיפגש עם פרס מתוך נימוס בלבד אך אין בכוונתה להצביע עבורו: "בתום פגישתנו אמרתי לו מפורשות כי בכוונתי להצביע עבור משה קצב", דברי לבני.

הנשיא השמיני של מדינת ישראל ייבחר ביום שני הקרוב בשעה 11 בבוקר ותוצאות הבחירה יוצגו במליאה. יום לאחר הבחירה יצהיר הנשיא אמונים במלאיה ולאחר מכן יתקיים בכנסת טקס קבלת הפנים מטעם הנשיא הנבחר.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by