בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
מדיני-ביטחוני 
ראש ממשלה בחקירה: נתניהו ומוזס דנו על מחירי המודעות ב"ישראל היום" 

ראש ממשלה בחקירה: נתניהו ומוזס דנו על מחירי המודעות ב"ישראל היום"

 
מדיני-ביטחוני |
 

ראש הממשלה ומו"ל "ידיעות אחרונות" שוחחו על צמצום היקף המודעות המסחריות בעיתון. מוזס ייחקר במהלך הימים הקרובים ויתבקש להתייחס לגרסת נתניהו בנוגע ליוזם הפגישה ביניהם. ח"כ זאב אלקין יוזמן לספק עדות במשטרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרטים חדשים נחשפים בנוגע לפרשת נתניהו-מוזס. במהלך השיחה המוקלטת בין ראש הממשלה למו"ל "ידיעות אחרונות", עלתה בין השאר סוגיית היקף המודעות המסחריות בעיתון "ישראל היום".

 

בהקשר זה, נדונה האפשרות של צמצום היקף המודעות המסחריות בעיתון ישראל היום. במשרד המשפטים ישנו קונצנזוס באשר לחשד החמור שיש נגד מו"ל "ידיעות אחרונות" נוני מוזס, הצעת שוחד.


>> לכתבות נוספות בנושא

מדוע הגיע ראש הממשלה במפתיע למזכירות הליכוד?

פרשנות: הצד הפלילי בשיחות של מוזס ונתניהו

דיווח: יריב לוין מסר עדות במשטרה במסגרת פרשת נתניהו-מוזס

 

באשר לנתניהו, נציין כי ישנה התלבטות בנוגע לסעיף החשד המתאים כנגדו. ישנם כאלה שיטענו כי מדובר בקבלת שוחד. מנגד, ישנם כאלה הטוענים כי מדובר בהפרת אמונים. בינתיים, נתניהו טוען כי כל מה שאמר בשיחה בינו לבין נוני מוזס נועד לחשוף את האמת עליו.

 

גורמי אכיפה התייחסו לסוגיה ואמרו שגרסת נתניהו היא לא הגרסה הראשונה שנאמרה במהלך החקירה ויש לכך משמעות. נוני מוזס עצמו צפוי להגיע לחקירה במהלך הימים הקרובים. במהלך החקירה הוא יתבקש להתייחס לגרסתו של נתניהו, שכן יש הבדל בגרסאות בין השניים, בין השאר בנוגע ליוזם הפגישה. בד בבד, ח"כ זאב אלקין יוזמן לספק עדות במשטרה.

 

 
יגיע לחקירה בימים הקרובים. מוזס
 יגיע לחקירה בימים הקרובים. מוזס   צילום: חדשות 10 
 

דיווח: מוזס אמר לנתניהו כי ישמח לפטר את יגאל סרנה

מוקדם יותר פורסם ב"הארץ" כי עוד עולה מהקלטות השיחות בין השניים שנתניהו הודיע למוזס שבמקרה שבו "ידיעות אחרונות" יפרסם דברים נגדו במערכת הבחירות, אז הוא יטפל בו. נתניהו הוסיף שאת כל פעולות התגמול הוא יארגן במסגרת החוק.

 

עוד עולה מהדיווח שמוזס הציע לקלוט עיתונאים שנתניהו חפץ ביקרם ובמהלך השיחה נזרקו לאוויר שמות פוטנציאליים. מוזס הוסיף שהיה שמח לפטר טת העיתונאי יגאל סרנה, אך הבהיר שמדובר בעניין מורכב.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by