בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוח של 2.1 מיליון כדורי אקסטזי נתפס בלוס אנג'לס 
 
 
רויטרס

שווי הסם שנתפס עומד על 40 מיליון דולר. הרשויות בארצות הברית הכריזו כי זו היא הכמות הגדול ה ביות בשל אקסטזי שנתפסה אי בארצות הברית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יותר משני מיליון כדורי אקסטזי, במשקל של כ-500 קילוגרם ובשווי של 40 מיליון דולר, נתפסו על ידי הרשויות בארצות הברית בשבת. זו היא הכמות הגדולה ביותר של כדורי אקסטזי שנתפסה בארצות הברית.
 
המשלוח של הסם מעורר ההזיות, שידוע גם בשם MDMA וגורם למשתמשיו להיות מאושרים בצורה יוצאת דופן, נתפס בנמל התעופה של לוס אנג`לס בשבת אחרי שהגיע בטיסה של אייר פרנס מפריס ארוז ב-15 קופסאות, שהיו אמורות להכיל עפרונות, אך למעשה הכילו 2.1 מיליון כדורי אקסטזי.

בתדרוך לעיתונאים אמש (רביעי) נמסר כי מקור הסם הוא ככל הנראה מהולנד וכי זו כמות האקסטזי הגדולה ביותר אי פעם שנתפסה בארצות הברית.

רשויות המכס, האפ.בי.אי והיחידה ללוחמה בסמים מסרו כי שלושה אנשים מאזור לוס אנג`לס נעצרו בחשד למעורבות בפרשה. הרשויות מחפשים אחר גבר בן 26 מלוס אנג`לס החשוד כי הוא עמד בראש רשת בינלאומית להברחת סמים לאירופה ולארצות הברית. התובע של לוס אנג`לס תיאר את הרשת כתמנון שזרועותיו פרוסות ברחבי העולם.

בעשרת החודשים האחרונים תפסו הרשויות בארצות הברית קרוב לשמונה מיליון כדורי אקסטזי, לעומת שלושה וחצי מיליון כדורים בכל השנה שעברה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by