בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בכירים ישראלים ופלסטינים חידשו את השיחות בעזה  
 
 
חדשות נענע 

ראש צוות המשא ומתן הפלסטיני לשיחות אמר בראיון לטלויזיה האמריקנית כי השיחות יכולות להתחדש ביום ראשון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הצוות הפלסטיני לשיחות עם ישראל, סעיב עריקאת, אומר כי הוא מצפה שהשיחות בין ישראל לרשות יתחדשו ביום ראשון הקרוב. בראיון לתוכנית האמריקאית "נייטליין", אמר עריקאת כי הוא משוכנע בכך שניתן להגיע להסכם בין הצדדים עד אמצע ספטמבר. לדבריו, במהלך השיחות בקמפ דיוויד נדונו לראשונה הרבה נושאים שנחשבו לטאבו, וכי שני הצדדים היו קרובים מאי פעם להשגת הסכם.
 
אמש נועדו בעזה בכירים ישראלים ופלסטינים, לראשונה מאז כישלון פסגת קמפ דיוויד. ראש הממשלה, אהוד ברק, שלח את סגן שר הביטחון, אפרים סנה ואת מתאם הפעולות בשטחים, האלוף יעקב אור, לפגישה עם מזכ"ל הרשות, המקורב מאוד לערפאת, טייב עבד אל-רחים וראש הוועדה האזרחית הפלסטינית במו"מ, עו"ד ג`אמיל טאריפי.

העיתון "הארץ" מדווח כי עבד אל-רחים אמר בפגישה, ששני הצדדים מעונינים עתה בהרגעת הרוחות ואינם רוצים בעימות אלים בשטחים. לדבריו, הרשות מצפה שישראל תמשיך ליישם את הסכמי אוסלו ותכבד את התחייבותה לפעימה שלישית בגדה המערבית. במקביל, אמר, יימשכו הדיונים על הסדר הקבע. הוא הוסיף כי בכוונת הרשות להכריז על הקמת מדינה פלסטינית עצמאית עד סוף השנה, אולם הפלסטינים מעדיפים שהדבר ייעשה בתיאום עם ישראל ולא באופן חד-צדדי.

סגן השר סנה אמר כי מהלכים חד-צדדיים לא יוליכו לשום כיוון מועיל. לדבריו, על אף הכישלון בקמפ דיוויד, טרם נסתם הגולל על תהליך השלום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by