בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביקורת חריפה של בית המשפט על הפרקליטות 
 
 
חדשות נענע 

בית המשפט מתח ביקורת חריפה על הפרקליטות בשל סירובה לאפשר לנמרודי לצאת לבר המצווה של בנו ודרישותיה לתנאים מגבילים ביניהם שנמרודי יהיה כבול באזיקים. "איזו מדינה זו כולכם מטורפים" אמר השופט ואישר לנמרודי להשתתף במסיבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט החליט היום (חמישי) לאפשר לנמרודי להשתתף במסיבת בר המצווה של בנו בעוד כחודש. במסגרת הדיון מתח השופט צבי הכהן ביקורת חריפה על הפרקליטות בשל המכשולים שהציבה בפני יציאתו של נמרודי למסיבה.
 
הפרקילטות סירבה לאפשר לנמרודי להשתתף במסיבת בר המצווה בטענה שבשל קשיים בשירות בתי הסוהר אין באפשרותם לשחרר את נמרודי להשתתף באירוע ביום הוא מתקיים, שבת, אולם יש אפשרות לשחררו באחד מימי השבוע.

בנוסף דרשה הפרקליטות כי שחרורו של נמרודי ייעשה בתנאים מגבילים מאוד, בהם כי נמרודי יהיה כבול באזיקים.

השופט הכהן מתח ביקורת חריפה על הפרקליטות וכינה את טענתה כ"ערמומית וצבועה כאחד" והביע את זעזועו מדרישות הפרקליטות. "מה פתאום שנמרודי ייצא לבר מצווה עם אזיקים, איזו מין מדינה זו, כולכם מטורפים. בשביל מה צריך אזיקים?".

השופט אישר לנמרודי להשתתף באירוע בליווי אנשי משטרה או שב"ס בבגדים אזרחיים. השופט גם מתח ביקורת על בית המשפט העליון, באומרו כי השופטת דליה דורנר הייתה יכולה לשחרר את עופר נמרודי בערבות, אולם הוא מעדיף שלא להתווכח עם בית המשפט העליון.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by