בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חפצים הושלכו לבמה - ואואזיס הפסיקו ההופעה  
 
 
רויטרס

כך נטען בהודעה מטעם חברת התקליטים של הלהקה, המסבירה מדוע הופסקה הופעת הלהקה בפסטיבל בשוויץ. המארגנים טוענים שלא הושלך כל חפץ ומבטיחים שזוהי הפעם האחרונה שהם עובדים עם הלהקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ליאם גלאגר ולהקתו אואזיס החליטו לרדת מהבמה בפסטיבל מוסיקה בשוויץ, בטענה שהושלכו לעברם חפצים מהקהל. ואולם, למארגני פסטיבל פאלאו בניאון, יש הסבר שונה למה שאירע אתמול (רביעי) בערב,כך מדווחת כתבת הבי.בי.סי. סם לידיאט. "המארגנים אמרו שליאם פשוט עזב את הבמה ולא רצה לחזור".
 
בהודעה של חברת סוני, חברת התקליטים של הלהקה, נאמר שאואזיס הפסיקו את ההופעה אחרי כמחצית השעה, לאחר ש"כמה בקבוקים, פחיות ומטבעות נזרקו לבמה, ופגעו בכמה מחברי הלהקה. הועברה הודעה לקהל, לפיה הלהקה מעונינת לשוב לבמה, אך תעשה זאת רק אם שום דבר לא ייזרק לבמה". עוד נאמר בהודעה שסולן הלהקה, ליאם גלאגר, והמתופף, אלן וויט, נפגעו ממטח החפצים.

דניאל רוזלאט, מנהל הפסטיבל, אמר במסיבת עיתונאים, כי הלהקה היתה "שברירית", והכחיש את הטענה לפיה חפצים הושלכו לכיוון הבמה. "לא נשכח את הלילה הזה, ואני מקווה שגם הם (חברי להקת אואזיס) לא ישכחו", אמר רוזלאט, "זו הפעם האחרונה שאנחנו עובדים יחד".

אואזיס - המופיעים ללא הגיטריסט וכותב השירים, נואל גלאגר (אחיו של ליאם), שהחליט לא להופיע עם הלהקה מחוץ לבריטניה - ניגנו בבמה המרכזית בפסטיבל מול כ- 35 אלף אנשים.

בתחילת החודש, אואזיס נטשו את פסטיבל רוסקילד בדמנרק, לאחר ששמונה אנשים נמחצו למוות במהלך הופעה של להקת פרל-ג`ם.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by