בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פגישת ברק עם שרון הסתיימה ללא תוצאות 
 
 
חדשות נענע

שרון: יצאתי מודאג מהפגישה; השניים לא העלו את נושא ממשלת האחדות בפגישה, בה השתתפו גם ראשי סיעותיהם; ברק נפגש היום גם עם שר החוץ לוי ועם שרי "ישראל אחת"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יושב ראש האופוזיציה, אריאל שרון, אומר הערב (חמישי) בעקבות פגישתו עם ראש הממשלה, אהוד ברק, כי הוא מודאג מאוד, וכי האפשרות להקמת ממשלת אחדות אינה עומדת על הפרק.
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, נפגש הערב במשרדו בקרייה עם יושב ראש האופוזיציה, אריאל שרון, על מנת לעדכנו בתוצאותיה של פסגת קמפ-דיוויד. בפגישה השתתפו גם ראשי סיעותיהם אופיר פינס ורובי ריבלין. "יצאתי מהפגישה מודאג מאוד, ואם אני מודאג כדאי לכולם להיות מודאגים", טען שרון ביציאתו מהפגישה.

 

"ממשלת אחדות לא עומדת על הפרק"

שרון הדגיש כי לא שוחח עם ברק על האפשרות להקמת ממשלת אחדות. "נושא ממשלת האחדות לא עלה כלל, לא על ידי ברק ולא על ידינו. נושא זה לא עומד על הפרק", אמר יושב ראש האופוזיציה.

לקראת הפגישה בין ברק לשרון ערכו חברי הכנסת לימור לבנת ודני נווה מהליכוד שיחות עם חברי הסיעה, וגיבשו רוב של חברי כנסת המתנגדים להקמת ממשלת אחדות.
 
 

פגישה ראשונה של ברק עם שר החוץ לוי מאז חזרתו מקמפ-דיוויד

לפני הפגישה כינס הערב ברק את שרי ישראל אחת ל"עידכון מדיני" בעקבות פסגת קמפ-דיוויד. בפגישה מתח חיים רמון ביקורת על תפקודו של ראש הממשלה בפסגה.

מוקדם יותר נועד ראש הממשלה עם שר החוץ, דוד לוי, לראשונה מאז שובו מהפסגה. לוי אמנם קיבל את ראש הממשלה אתמול (רביעי) בנמל תעופה, אולם השניים לא שוחחו עד היום. לוי איים הערב (חמישי) להתפטר מהממשלה ואמר כי אם ימשיך ברק במתווה קמפ-דיוויד הוא לא יוכל להמשיך בתפקידו.

ברק אמר בישיבות כי התהליך עם הפלסטינים נמשך, גם לאחר כשלון הפסגה. הוא סיפר על פגישה הצפויה בין ראשי צוותי המשא ומתן סאיב עריקאת ועודד ערן. בהתייחס להרכב הממשלה הצפוי הדגיש ברק שההתקדמות במשא ומתן המדיני כרוכה בשותפים הקואליציוניים.
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by