בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נעצרו חשודים בפיגוע הפלילי בתל-אביב 
 
 מקום הפיצוץ ברחוב יהודה הלוי (צילום: ניר נון נוה)   
 
חדשות נענע

לפי החשד, הארבעה אחראים לפיצוץ ברחוב יהודה הלוי בתל-אביב, שבו נהרגו 3 עוברי אורח. יעד הפיגוע היה זאב רוזנשטיין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת תל אביב עצרה ארבעה חשודים במעורבות ישירה בשני ניסיונות התנקשות בזאב רוזנשטיין. צו איסור פרסום גורף שהוטל על דבר מעצרם הוסר הבוקר (שלישי) בבית משפט השלום בתל אביב לבקשת המשטרה.

על פי החשד, הארבעה קשורים לפיצוץ מטען החבלה ברחוב יהודה הלוי בתל אביב בדצמבר האחרון. בפיצוץ, שכונה "הפיגוע הפלילי", נהרגו שלושה עוברי אורח. כמו כן המשטרה חושדת כי הארבעה קשורים לניסיון ההתנקשות בגני התערוכה הישנים ביוני 2003, בו נפצעו עוברי אורח.

הארבעה מכחישים כל קשר למיוחס להם, והם מסרו את גרסאותיהם לחוקרי המשטרה. לדברי המשטרה, עדיין לא נעצרו כל החשודים בפרשה.

החשוד העיקרי הוא גולן אביטן, בן 37 מאשדוד. אביטן נעצר לפני כשלושה שבועות בחשד כי רכש את השלטים ששימשו להפעלה של מטעני החבלה. על פי דו"חות מודיעין שבידי המשטרה, מקושר אביטן לבני משפחת אברג'יל.

חשוד נוסף הוא שמעון אמסלם, בן 21 מבת ים. אמסלם נעצר לפני כשבועיים. טביעת אצבע שלו נמצאה על מכונית סמוכה למקום הפיצוץ בגני התערוכה. המשטרה חושדת כי הוא הביא אותה למקום. העצורים הנוספים הם שמעון כהן, תושב אשדוד בן 30, הנחשב למקורב לאביטן, ושלומי בן זימן, בן 30 מבת ים.

הארבעה נעצרו בעקבות עדותו של עד המדינה ישי וענונו. בפברואר האחרון המשטרה "העלימה" את וענונו לשישה ימים, מבלי ליידע את פרקליטו או בני משפחתו. תמורת אי העמדתו לדין העיד וענונו כי רכש את השלטים עבור גולן אביטן ועדותו הביאה לתפנית בחקירה.

לדברי המשטרה, עדיין לא נעצרו כל החשודים בפרשה. בימים הקרובים צפויים מעצרים נוספים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by