בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כתבי אישום נגד עיתונאים בערוץ 10 
 
 פרטים אסורים על חקירת הפיגוע במקסים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כתבי האישום הוגשו נגד הכתב שלומי אלדר, ועורך החדשות אלי רכלין בגין הפרת צו איסור פרסום. מואשמים בשידור פרטים אסורים על חקירת הפיגוע במסעדת מקסים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתבי אישום בגין הפרת צו איסור פרסום הוגשו היום בבימ"ש השלום בחיפה נגד כתב ערוץ 10, שלומי אלדר, ועורך מהדורת החדשות של הערוץ, אלי רכלין. כך דווח בגלי צה"ל.

השניים מואשמים בשידור פרטים אסורים על פרשת חקירת הפיגוע במסעדת מקסים בחיפה. בגלי צה"ל דווח כי אלדר פירסם כיצד הוברחה המחבלת המתאבדת לישראל ואת שמות הפלסטינים שסייעו לה, ורכלין ערך את המהדורה שבה שודרה הכתבה.

מתכנן הפיגוע במסעדת מקסים, עמג'ד עביידי, נעצר בג'נין בתחילת נובמבר 2003. הוא נידון בפברואר 2004 ל-23 מאסרי עולם ועוד חמישים שנות מאסר. הנאשם השני סמי ג'רדאת, קרוב משפחתה של המחבלת, וחבר בג'יהאד האיסלמי, מהכפר סילת א-חרתיה, נידון ל-12 מאסרי עולם ועוד חמישים שנות מאסר.

בתוך כך, בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה הבוקר את תביעת הדיבה שהגיש איש העסקים דוד אפל נגד כתבת הערוץ הראשון איילה חסון בעקבות הכתבה שפרסמה לפני שבע שנים על פרשת בראון-חברון. השופט ישעיה ניסים קבע כי כתבתה של חסון הייתה דיווח אמת, וחייב את אפל לשלם לרשות השידור 50,000 שקלים הוצאות משפט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by