בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נתניהו הורה להעביר פנסיה להוריו של הקצין שנהרג בשכם 
 
 
חדשות נענע

הוריו של רס"ן שחר בן ישי נקלעו למצוקה כלכלית לאחר שלא קיבלו את קצבאותיהם חצי שנה. סיפרו לנשיא נעזרו בבנם שנהרג לקיום השוטף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מעט רווחה לחנה ודוד בן ישי, שבנם, רס"ן שחר בן ישי, נהרג בשבת במחנה הפליטים בלאטה שבשכם. שר האוצר, בנימין נתניהו, הורה היום (שלישי) להעביר יותר מעשרים אלף שקל לחשבון הבנק של ההורים.

יצויין כי זהו מלוא סכום הפנסיה החודשית של השניים עבור מחצית השנה האחרונה, שלא שולמה להם מהמועצה האזורית בשל הגירעון התקציבי של המועצה.

היום התפרסם בכלי התקשורת כי משפחת בן ישי נמצאת מזה זמן במצוקה כלכלית קשה בעקבות אי תשלום משכורתם. אתמול סיפרו ההורים לנשיא המדינה ולשר הביטחון שבאו לנחמם, כי נקלעו למצוקה כלכלית חריפה, ונעזרו בבנם שנהרג לקיום השוטף.

גם הקרן לנפגעי טרור של הסוכנות היהודית התגייסה למען ההורים השכולים. הקרן הודיעה היום כי החליטה להעניק לזוג בן ישי סיוע מיידי בסך שלושים אלף שקל. במשפחת בן ישי אמרו בתגובה כי הם מעריכים מאוד את המחווה של הסוכנות היהודית. "זה מחמם את הלב", אמרה אמו של שחר, חנה.

רב-סרן שחר בן ישי, מפקד פלוגה בחטיבת הצנחנים בן 25, נורה בשבת לאחר שיצא מבית במחנה בלאטה שנסרק על ידי חייליו. כדור בודד חדר למותנו בין שתי פלטות של האפוד הקרמי חסין הקליעים שלבש, והרגו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by