בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דוד לוי יודיע על המשך דרכו הפוליטית היום או ביום ראשון 
 
 
חדשות נענע 

חילוקי דעות קשים בין שר החוץ לראש הממשלה על דרך ניהול המו"מ עם הפלסטינים עשוי להביא לפרישתו של לוי מן הממשלה ואולי גם לחזרתו לשורות הליכוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר החוץ, דוד לוי, יודיע היום (שישי) או ביום ראשון אחרי פגישתו עם ראש הממשלה, אהוד ברק, על המשך דרכו הפוליטית, האם הוא נשאר בממשלה או פורש ממנה.
 
במערכת הפוליטית מעריכים כי לוי עשוי לפרוש מן הממשלה עקב חילוקי דעות בינו ובין ברק על העמדות שהציגה ישראל בפסגת קמפ דיוויד.

לוי נפגש אמש (חמישי) עם ברק בלשכת שר הביטחון בתל אביב. ברק אמר ללוי בפגישה כי הוא נחוש בכוונתו להמשיך במשא ומתן עם הפלסטינים במתווה קמפ דיוויד. לוי מתח בפגישה ביקורת על הדרך בה גובשו העמדות לפני הפסגה. לוי אמר בסיום הפגישה כי היא הייתה רצינית, מקיפה ונוקבת, אך התנהלה ברוח טובה.

אחרי צאתו מהפגישה שוחח לוי עם יושב ראש הליכוד, חבר הכנסת אריאל שרון. מאז שנפתחה פסגת קמפ דיוויד שוחחו השניים מספר פעמים. בליכוד מעוניינים לצרף את לוי חזרה לליכוד ואף מוכנים לשריין ללוי מקום ברשימה לכנסת.

בליכוד מעוניינים שלוי יפרוש מן הממשלה לפני הצבעת אי האמון שתערך ביום שני כדי שיוכל להביא להפלת הממשלה.

לוי אמר הבוקר לקול ישראל כי לא דיבר עם איש על הצטרפות לשום גוף פוליטי. לוי הוסיף גם כי הוא אינו מבקש או זקוק לשריון מאף גורם.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by