בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דיווח: ישראל חתמה עסקה עם מבוקש בכיר 
 
 טיראווי הסתגר זמן רב במוקטעה יחד עם מבוקשים. רמאללה (רויטרס)   
 
כתב נענע בשטחים

תאופיק טיראווי, מבוקש פלסטיני בכיר, יצא לאחרונה מהסתגרותו במוקטעה. עדי ראייה: טיראווי מסתובב ברמאללה. הערכה: עיסקה עם כוחות הביטחון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מבוקש פלסטיני בכיר, שעד לאחרונה היה עצור במוקטעה, מסתובב באופן חפשי ברמאללה מבלי שישראל מנסה לעצרו. גורם פלסטיני בכיר מסר אתמול (שלישי) לחדשות נענע כי שחרורו של תאופיק טיראווי, לשעבר מפקד המודיעין הפלסטיני בגדה, התאפשר לאחר שאנשיו סייעו ללכוד פעילי ג'יהאד איסלמי שהיו מבוקשים על ידי ישראל.

טיראווי מבוקש על ידי ישראל בגין אחריות לפיגוע בבית ישראל במרץ 2002, שבו נהרגו עשרה ישראלים, והואשם על ידי ישראל בהיותו חוליה מקשרת בין יאסר ערפאת וארגוני הטרור. ישראל דרשה את הסגרתו מספר פעמים בעבר. לפני כשנה נעצר קצין המבצעים שלו "אבו-עאמר", באשמת תכנון פיגועי ירי באיזור רמאללה.

בכיר ברשות אמר לחדשות נענע כי "בעבר, כשטיראווי ניסה להסתנן מהמוקטעה, הוא עזב אותה בדרכי סתר ובפנים מכוסות, כדי לחמוק מתצפיות צה"ל על המקום. כיום הוא נכנס ויוצא מהמוקטעה באופן חפשי, עם מכונית האאודי האפורה שלו". צה"ל הסיר את המצור מהמוקטעה בשנת 2002, אך לפי מקורות שונים עדיין עוקב אחרי הנכנסים והיוצאים, כדי ללכוד את המבוקשים המסתתרים במקום.

טרם התקבלה תגובת צה"ל ומשרד ראש הממשלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by