בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המלחמה מתחילה: חברות הכבלים מורידות מחירים 

המלחמה מתחילה: חברות הכבלים מורידות מחירים

 
 
חדשות  נענע

הכבלים חששו מהתערבות של הממונה על ההגבלים העיסקיים, ולכן יצאו במבצע ל"לקוחות חדשים": בתבל תשלמו בחודשים הראשונים 75 ש"ח, בערוצי זהב ובתבל 99 - ש"ח. הטלוויזיה בלווין תצא בקמפיין בשבוע הבא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המלחמה על הצרכנים בשוק הטלוויזיה הרב ערוצית החלה באופן מעשי:

שלושת חברות הכבלים החליטו להוריד את דמי המנוי שהן גובות מלקוחות חדשים. זאת, במטרה למנוע מהלקוחות להצטרף כמנויים לחברת שידורי הלווין .YES

מצטרפים חדשים ל"תבל" ישלמו בשלושת החודשים הראשונים להתחברות 75 שקל לחודש, במקום כ-150 שקל. ב"ערוצי זהב" וב"מת"ב" ההנחה היא קטנה יותר. בערוצי זהב עבור שלושת החודשים הראשונים יהיה 99 שקל, ואילו במת"ב מדובר על אותו מחיר, אך לתקופה של שישה חודשים.

יצויין, שהתחברות לטלוויזיה בלווין כרוכה בתשלום חודשי מינימלי של 129 שקלים. בנוסף, חלק מחברות הכבלים יצאו במבצע, לפיו הן מוכנות להוסיף בבית הלקוח שקעים נוספים בחינם.

באתר האינטרנט TheMarker פורסם כי מחשש להתערבות מצד הממונה על ההגבלים העיסקיים, החליטו החברות לבצע את ההנחה במתכונת של "מבצע מיוחד". לא ברור כיצד ינהג הממונה, שהכריז על חברות הכבלים כמונופול המחוייב בפיקוח.

באתר האינטרנט חדשות אייס פורסם כי בראשון באוגוסט תחל חברת הלווין בקמפיין הפרסומי שלה. איתן רוב, מנכ"ל YES אמר כי לחדשות TheMarker כי אם חברת הכבלים יורידו מחירים, אזי ייתכן וגם הטלוויזיה בלווין תעשה זאת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by