בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שמרו דואר אלקטרוני פורנוגרפי - ופוטרו 

שמרו דואר אלקטרוני פורנוגרפי - ופוטרו

 
 
חדשות  נענע

חברה אמריקאנית החליטה לפטר עשרות עובדים ולהזהיר מאות נוספים, בעקבות חקירה שגילתה כי הם צופים בתמונות פורנוגרפיות במהלך העבודה. היזהרו: זו אינה הפעם הראשונה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברה אמריקאנית פיטרה חמישים מעובדיה והזהירה 200 נוספים, לאחר שבמהלך חקירה, גילתה שבתאי הדואר האלקטרוני של העובדים בחברה מונחים דברי דואר פורנוגרפיים ואלימים. "אנחנו חייבים להגן על העובדים שלנו", אמר אריק גראטס, המדברר את חברת "דאו מישיגן". "סוג הפעילות הזה יוצר `הטרדה סביבתית` שאסור להסכים איתה".

סוכנות "אי פי" מציינת כי בשנה שעברה, העיתון "ניו יורק טיימס" פיטר 22 עובדים בעקבות מה שהוגדר כ"דברי דואר מעליבים". גם חברת "קסרוק" פיטה ארבעים עובדים לאחר ש"בזבזו" זמן עבודה בגלישה באתרים פורנוגרפיים ובאתרי מסחר אלקטרוני.

החקירה עצמה, נפתחה בעקבות תלונה של אחד מעובדי החברה. כבר בתחילת החקירה, הובן שמעורבים בפרשה עובדים רבים. החברה החליטה לכן לבדוק את כל דברי הדואר האלקטרוני אותם ראו העובדים בשבוע אחד ספציפי בחודש מאי.

לפני מכתבי הפיטורין ומכתבי האזהרה, שוחחו מנהלי החברה עם כל עובד ועובד. אלה שפתחו את דברי הדואר ומחקו אותם יצאו "נקיים". אלה שהורידו את דברי הדואר ושמרו אותם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by