בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האגודה לזכויות האזרח סירבה לעזור לארוסת יגאל עמיר 
 
 
חדשות נענע

מקורבים לזוג: "האגודה יכולה לשנות את שמה לאגודה לזכויות המחבלים". האגודה: "לטרימבובלר כבר יש עורך דין"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האגודה לזכויות האזרח סירבה לעזור לארוסתו של יגאל עמיר, לריסה טרימבובלר, למרות שלפני כמה חודשים הביעו אנשי האגודה נכונות להעניק לטרימבובלר ועמיר סיוע משפטי כדי שיוכלו להינשא. כך מדווח מעריב. טרימבובלר פנתה לאגודה לאחר שבית המשפט דחה את בקשתה ואת בקשת עמיר להתייחד בבית הסוהר.

מקורבים לזוג קיבלו את הדחייה בהפתעה. לטענתם מדובר באפלייה. "יצא המרצע מן השק, עכשיו הוכח באופן סופי שהאגודה לזכויות האזרח יכולה לשנות את שמה לאגודה לזכויות המחבלים", אמרו המקורבים. "מי שמגן על מחבלים צריך להתבייש שהוא לא מסכים להגן על זכות לגיטימית וטבעית".

"לא צריך להסכים עם דעותיו של יגאל עמיר כדי להבין שגם לו יש זכויות. כדאי שהאגודה תשנן את מה שלומדים בלימודי שנה ראשונה במשפטים - שלכל אזרח יש זכויות יסוד".

דובר האגודה, יואב לף, אמר בתחילה כי הוא לא מכיר את בקשתה של טרימבובלר, אך לאחר בדיקה נוספת הוא אישר שאכן היתה פנייה כזאת. לדבריו, האגודה לא טיפלה בבקשתה של טרימבובלר "היתה בגלל שללריסה יש כבר עו"ד, דבר שיוצא ניגוד אינטרסים". לדבריר, האגודה נמנעת מלטפל במקרים בהם עו"ד אחר כבר מעורב. בעיה נוספת, טען לף, היא העובדה שיגאל עמיר הגיש את העתירה ולא טרימבובלר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by