בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הערכה: שרון יפטר מחר את שרי האיחוד הלאומי 
 
 מתכוון להעביר את ההתנתקות ביום ראשון הקרוב. שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

רה"מ שרון החליט החליט לדחות את נוסח השרה ליבני לתוכנית ההתנתקות, ממנו הוסר סעיף הגבלת בנייה בהתנחלויות. צפוי לפטר שרי האיחוד הלאומי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה אריאל שרון זימן ללשכתו למחר (שישי) ללשכתו את שרי האיחוד הלאומי בני אלון ואביגדור. בפגישתם, צפוי שרון לפטר את השניים.

השר ליברמן זומן לשעה 09:00, אך מיהר להודיע ללשכת שרון כי לא יוכל לקבוע את מועד הפגישה לפני הצהריים. ההערכה היא כי ליברמן מנסה לפעול על מנת למנוע משרון מלפטרו 48 שעות לפני ההצבעה בממשלה על תכנית ההתנתקות.

שרון דחה הערב את הצעת הפשרה שגיבשה השרה ציפי ליבני בנסיון לגשר על הפערים בינו לבין שרי הימין, בנוגע לתכנית. שרון החליט לדחות את הנוסח של ליבני, לפיו בשלב זה לא תוקפא הבניה בהתנחלויות המיועדות לפינוי.

"אני מתכוון לעמוד בהתחייבותי ולהעביר את ההחלטה ביום א' הקרוב", אמר הערב שרון בנאומו במצודת זאב בתל-אביב. "למעלה משבועיים אני בוחן אפשרויות להגיע להסכמה רחבה. ביומיים האחרונים אנו עובדים על נוסחת פשרה כדי לשמור על אחדות הליכוד. זה נמשך עד לרגעים אלו, ואני מאוד מקווה שנצליח להגיע לכך" אמר שרון.
 

לבנת: ניסינו למנוע פילוג, שרון החליט אחרת

 
השרים בנימין נתניהו, לימור לבנת וסילבן שלום עזבו הלילה את המלון בתל אביב בו ניהלו מאז שעות הבוקר משא ומתן. לדברי מקורביהם, "ראש הממשלה שרון ניהל את המשא ומתן בחוסר תום לב והתוצאה היא הונאה אחת גדולה".

יו"ר סיעת המפד"ל, חבר הכנסת ניסן סלומיאנסקי, קרא לשר הרווחה זבולון אורלב להתפטר במידה וראש הממשלה, אריאל שרון, יפטר את שרי האיחוד הלאומי אביגדור ליברמן ובני אלון. סולמיאנסקי אמר כי שרון מתנהל בצורה לא דמוקרטית. "יש לנו עסק עם דיקטטור?", שאל.

שרת החינוך, לימור לבנת, הגיבה הערב לזימון שרי האיחוד הלאומי ללשכתו של שרון. "ישבנו יומיים בניסיון מאוד חשוב למנוע את הפילוג בליכוד ואת התפרקות הקואליציה", אמרה לבנת והוסיפה: "לצערי, ראש הממשלה החליט אחרת". את הדברים אמרה לבנת עם יציאתה מהמלון בתל-אביב בו התנהל המשא ומתן עם השרים בנימין נתניהו, סילבן שלום וציפי לבני, מאז שעות הבוקר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by