בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"פיטורי בני אלון הם יום חג לענף התיירות" 
 
 שר התיירות הגרוע בתולדות ישראל? בני אלון (לעם)   
 
חדשות נענע

כך אמר אתמול יו"ר ועדת הכלכלה בהתאחדות המלונות. משרד התיירות: אלון תרם רבות לקידות התיירות למדינת ישראל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר ועדת הכלכלה בהתאחדות המלונות, רפי פרבר, אמר אתמול (שישי) כי פיטורי שר התיירות, בני אלון הם "יום חג לענף התיירות המוכה והפצוע".

לדבריו, אלון היה שר התיירות הכי פחות מוצלח בתולדות ישראל, וענף התיירות הרוויח מפיטוריו. פרבר קרא לראש הממשלה להמנע מלהעניק את התפקיד כ"פרס ניחומים", כפי שהיה מקובל בעבר, ולמנות לתפקיד אדם בעל ידע וניסיון וידע בעסקים, שיווק ויחסי ציבור.

ממשרד התיירות נמסר כי שר התיירות "תרם רבות לקידום התיירות למדינת ישראל, וזאת בזכות החלטתו להשקיע בקהלים ייעודיים, נוצרים אוהדי ישראל ויהודים. הקהלים הללו הוכיחו את עצמם בתקופה הקשה ולראיה העלייה בכמות התיירים. ב-2002 נכנסו לארץ 862 אלף תיירים וב-2003 (השר נכנס לכהונתו במרס 2003) נכנסו לישראל יותר ממיליון תיירים. הצפי השנה הוא להגיע לכ-1.5 מיליון תיירים. שר התיירות ואנשי משרדו השקיעו ומשקיעים רבות בתיירות הפנים בארץ שהולכת ומתחזקת. טענתותיו של פרבר אינן ראויות לתגובה. אין זו הפעם הראשונה שהוא תוקף על בסיס אישי ולא מקצועי את שר התיירות".

גם תפקודו של שר התחבורה, אביגדור ליברמן, אשר מונה לתפקידו לפני כשנה וארבעה חודשים ופוטר, זכה לביקורת. גורמים בענף התחבורה אמרו כי ליברמן התגלה כחסר יכולת או עניין לשנות דברים באמת. לדבריהם, למרות ההבטחות הגדולות שהביא עימו ליברמן לתפקיד, התוצאות בשטח מעטות: הוא איים על נהגים, לא מילא הבטחות, העלה רעיונות מופרכים כגון הקמת נמל תעופה בינלאומי בירושלים, ולא הצליח לטפל בנגע תאונות הדרכים, שגובה עדיין מאות הרוגים מדי שנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by