בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש מגדיל הפער במרוץ לנשיאות ארה"ב 
 
 
חדשות  נענע

סקרים בארה"ב מורים על פער הולך וגדל לטובתו של בוש, עד לכ- 14 אחוזים. גור צפוי להודיע רק בעוד כעשרה ימים מי המועמד מטעמו לתפקיד סגן הנשיא

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ג`ורג` בוש ג`וניור, המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב, ודיק צ`ייני, המועמד הרפובליקני לתפקיד סגן הנשיא, חוצים את ארה"ב במסע שמצטייר כמסע ניצחון.
 
אתמול עברו השניים בארקנסו, מדינתו של הנשיא קלינטון. בוש שואף לנצח בארקנסו, דבר שיהייה עבורו נקמה בקלינטון שהדיח את אביו מהנשיאות בשנת 1992. במסגרת מסעו עובר בוש ג`וניור ברציפות דרך שש מדינות בהן זכה קלינטון.

הסקרים בארה"ב מורים כי בוש צובר פער ההולך וגדל מאז בחר בצ`יני כסגנו המיועד. בסקר של רשת סי.אן.אן זוכה בוש ב- 52 אחוזי תמיכה, לעומת אל גור הזוכה בכ- 36 אחוזים בלבד. סקרים אחרים מורים על פער קטן יותר, אולם עדיין מדובר בפער משמעותי לטובתו של בוש, הרבה מעבר לסטיית התקן.

במפלגה הדמוקרטית מקווים כי לאחר שיבחר גור במועמד לסגנות הנשיא יצומצם הפער ואולי יחזור גור להוביל. גור הודיע כי הוא צפוי להכריז על המועמד לסגנות הנשיא מטעמו בשמונה לאוגוסט. הוא סירב לפרט מי המועמדים, אולם ציין כי מדובר ברשימה מצומצמת של פחות מעשרה איש.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by