בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אבו-עלא: "יש פרטנר פלסטיני" 
 
 התעניין באפשרות ש``העבודה`` תכנס לממשלה. אבו-עלא (לעם)   
 
חדשות נענע

אבו עלא אמר את הדברים היום בפגישה באבו דיס עם ח"כים מסיעת יחד. אבו-עלא התעניין באפשרות שמפלגת העבודה תכנס לממשלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה הפלסטיני, אבו-עלא, נפגש היום (שבת) באבו-דיס עם ח"כים מסיעת מרצ-יחד. בפגישה נכחו יוסי ביילין, והח"כים זהבה גלאון ואבשלום וילן. אבו-עלא התעניין במשבר הפוליטי בישראל, ובעיקר בסיכוי שמפלגת העבודה תיכנס לממשלה.

אבו-עלא קרא "לפתוח מיד במשא ומתן" ואמר שישנו פרטנר פלסטיני, וניתן להתקדם עימו על פי לוחות הזמנים במפת הדרכים ולהגיע להסדר קבע. כמו כן, הוא בירך על המעורבות המצרית במהלכים המדיניים, שלדבריו עשויה לסייע לרפורמה במערכת הביטחון הפלסטינית.

יו"ר יחד, ד"ר יוסי ביילין, אמר כי המשבר הפוליטי הנוכחי בישראל בשל תכנית ההתנתקות "אינו רק בעיה אלא גם סיכוי לשינוי לקראת מהלך מדיני כולל". "מחנות השלום הישראלים והפלסטינים יכולים לראות ביציאה מעזה התחלה של תהליך מדיני", אמר ביילין, "גם אם שניהם מעדיפים משא ומתן על פני כל מהלך חד צדדי". לדבריו, סיעת יחד תתמוך בתכנית "שתקרב את סוף הכיבוש אך לא תרים את ידה לאמון בממשלת שרון".

אבו עלא שטח בפניהם את הבעיות בפניהן הוא עומד עתה ברשות. הח"כים השיבו כי מבחינת דעת הקהל, "זה אינטרס עילאי שתילחם בטרור ברצינות".
 

נפגש גם עם שחקנים

אבו-עלא נפגש בבוקר עם שחקן הקולנוע ריצ'רד גיר באבו-דיס. הפגישה היא חלק ממסע שעורך גיר באזור במטרה לקדם את תהליך השלום בין הרשות לבין ישראל.

בצאתו מהפגישה עם אבו-עלא אמר גיר כי יש להזרים חמצן לתהליך השלום. ''אני תומך בכל תהליך שלום בין הפלשתינים לישראלים. יש הרבה יוזמות שנמצאות באוויר, ואחת מהן היא יוזמת ז'נבה'', אמר גיר. לדבריו, הפתרון צריך לבוא מהאנשים שחיים במזרח התיכון, על מנת שיוכלו צאת "מהמצב המדכא שבו הם נמצאים''.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by