בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קנס של 400 אלף שקל הוטל על עיריית נהריה בשל זיהום הים  
 
 
חדשות נענע

בנוסף, קנס בסך 8,000 שקל הוטל על ראש העיר לשעבר. ביהמ"ש קבע כי העירייה ניצלה לרעה את ההיתר הזמני שניתן לה להזרים שפכים לים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית משפט השלום בנהריה הטיל היום (ראשון) קנס של 400 אלף שקלים על עיריית נהריה בשל זיהום הים, כך דווח ב"קול ישראל". ג'קי סבג שהיה ראש העירייה נקנס בשמונת אלפים שקלים. בית משפט קבע כי העירייה לא עמדה בהבטחתה לבנות מכון לטיפול בשפכים, וניצלה לרעה במשך ארבע שנים את ההיתר הזמני שניתן לה להזרים שפכים לים.

בתוך כך, משרד הבריאות סגר אתמול את חופי הרחצה בנתניה, בגלל דליפה חמורה ממערכת הביוב העירונית. הרחצה בכל החופים נאסרה מלבד החופים ארגמן ופולג.

הפיצוץ במערכת הביוב אירע בשעות הבוקר המוקדמות באיזור הרחובות וייצמן ושרת במרכז העיר, בקו ביוב שמוביל את שפכי נתניה מצפון העיר למכון טיהור שנמצא בעמק חפר. לאחר הפיצוץ הגיעו למקום מפקחים של משרד הבריאות והורו לעירייה ולמשרד הפנים לסגור את החופים לרחצה.

המפקח הארצי לבריאות הסביבה של משרד הבריאות, זאב פיש, אמר כי החופים יהיו אסורים לרחצה עד שהתקלה תתוקן ולאחר שממצאי הבדיקות של משרד הבריאות יאפשרו את פתיחת החופים לרחצה. ''כרגע מה שצריך לעשות זה לתקן את התקלה ולעשות סדרה של בדיקות'', אמר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by