בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מתקיפים את הפירטיות ברשת מהמקור: תקליטורי המוסיקה 

מתקיפים את הפירטיות ברשת מהמקור: תקליטורי המוסיקה

 
 
חדשות נענע

כמעט כל קבצי המוסיקה, הניתנים להוריד מהרשת, הומרו לקבצי MP3 מתקליטורי מוסיקה; היוזמה לאבטחת המוסיקה הדיגיטלית מאשרת ניסוי בטכנולוגיות חדשות, האמורות לפתור את הבעיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בזמן שתעשיית המוסיקה מנסה בעזרת בתי המשפט למנוע החלפת קבצי MP3 דרך רשת האינטרנט, היא מנסה לעצור גם את המקור לקבצים: המרת השירים מהתקליטורים לפורמט הפופולארי.
 
כמעט כל קבצי המוסיקה, הניתנים להוריד מהרשת, הומרו לקבצי MP3 מתקליטורי מוסיקה בעזרת תוכנות רבות הקיימות. מומחים רבים מצביעים, על כך שהתקליטורים הם החור הגדול ביותר במלחמתה של תעשיית המוסיקה כנגד הפירטיות באינטרנט.

מאמצים לסגור את החור הזה, הנמצאים כבר שנים בפיתוח, מתקדמים שלב נוסף. היוזמה לאבטחת המוסיקה הדיגיטלית, שמאחוריה עומדים גורמים רבים בתעשיית המוסיקה, הכריזה כי היא מאשרת את ההצעות הסופיות לערוך בדיקות בטכנולוגיות חדשות נגד העתקת מוסיקה מתקליטורים.

תעשיית המוסיקה רוצה להקשות את המשימה להעתיק תקליטורים, או להמיר אותם לפורמט MP3 אבל בפניה עומדות מספר משוכות גבוהות. הראשונה היא להבטיח את תאימותם של התקליטורים לכל הנגנים הישנים הקיימים בשוק.

בנוסף לבעיות הטכנולוגיות צריכה תעשיית המוסיקה להתמודד עם אפשרות לחרם של צרכנים על הפורמט החדש, ובעיות משפטיות הנוגעות לכך.

לסיפור המלא ב-CNET.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by