בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שדרות תקפיא מאבקה תמורת התחייבות שרון 

שדרות תקפיא מאבקה תמורת התחייבות שרון

 
 
חדשות נענע

העיר נמצאת בשביתה כללית מזה 15 ימים. שרון הבטיח לדון בעניין העיר בישיבת הממשלה הקרובה. העיר הוצאה מרשימת היישובים בסיכון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שדרות החליטה להפסיק את מאבקה לאחר ששר הביטחון, שאול מופז, הזכיר לראש הממשלה, אריאל שרון, את התחייבויותיו לעיר. המאבק החל לאחר ששדרות הוצאה מחוץ לרשימת הערים בסיכון. שרון יקיים דיון בעניינה בישיבת הממשלה הקרובה.

תושבי העיר שדרות התכוונו לחסום היום את כל הכניסות לעיר שדרות. העיר נמצאת כבר 15 ימים בשביתה כללית, הכוללת גם את מוסדות החינוך והיום מתכננים התושבים להסלים את השביתה ולהציב כלי רכב כבדים בכל דרכי הגישה לעיר כך שהכניסה והיציאה ממנה תוגבל. בשעות הבוקר מנעה המשטרה חסימה של מספר דרכים אך התושבים מתכוונים להמשיך בנסיונותיהם במהלך היום.

ראש עיריית שדרות, אלי מויאל אמר כי ההחלטה להוציא את שדרות מרשימת יישובי קו העימות, מה שהביא לביטול הטבות מס והקלות נוספות לתושבי העיר ולעירייה, תפגע קשה במצבה הכלכלי. ההחלטה נראית שרירותית לגמרי, הוסיף מויאל, כיוון שמצבה הבטחוני של שדרות לא השתנה, ורקטות קסאם עדיין נוחתות בעיר, דבר המחייב את הישארותה בגדר "יישוב קו עימות".

מויאל אמר ל-ynet כי תושבי העיר מפגינים בימים האחרונים בשדרות ובצומת סמוך לחוות השקמים של ראש הממשלה אריאל שרון, אולם כי המחאה מתקבלת באדישות. מויאל אמר על שרון כי "ערב ערב הוא חולף על פנינו, על פני אוהל המחאה בשיירת המכוניות שלו, והוא לא חושב לעצור ולדבר איתנו. זה כואב, זה עצוב וזה בעיקר מרגיז כי זה פוגע בעיר, בתשתיות, במצב הכלכלי שלנו. החודש הצלחנו לשלם את המשכורות, אבל אני כבר רואה שבחודש הבא אני אתקשה לעמוד בכך".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by