בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נחיתת חירום לקונקורד של בריטיש איירוויס בקנדה 
 
 
רויטרס

צוות המטוס הבחין בריח של דלק ולא לקח סיכון, זאת חמישה ימים לאחר התרסקותו של מטוס הקונקורד של אייר פרנס; בריטיש איירוויס: לא נפסיק טיסות הקונקורד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מטוס קונקורד של חברת בריטיש איירוויס, שהיה בדרכו מלונדון לניו יורק, סטה אתמול (יום ראשון) ממסלולו המקורי וביצע נחיתת חירום בנמל התעופה גאנדר בקנדה, לאחר שהצוות הבחין בריח של דלק. זאת, פחות משבוע לאחר התרסקות מטוס הקונקורד של אייר פרנס סמוך לפריס.
 
בהתרסקות מטוס הקונקורד הצרפתי נהרגו 114 אנשים, בעקבות דליפת דלק, שגרמה לשריפה.

דובר בריטיש איירוויס בטורונטו אמר כי לאחר שדווח על ריח קל של דלק, החליט קברניט המטוס שלא להמשיך בנתיב הטיסה המקורי, עם 66 הנוסעים שעל המטוס.
 

בריטיש איירויס: לא נפסיק את טיסות הקונקורד

מסוכנות הידיעות רויטרס נמסר כי גאנדר הוא נמל התעופה הראשון, שניתן לנחות בו במרבית הנתיבים החוצים את האוקיינוס האטלנטי. בשבוע שעבר נחת שם נחיתת חירום מטוס בואינג של `אל-על` ובו 339 נוסעים, לאחר שנתגלתה בו דליפת דלק.

מוקדם יותר ביום ראשון קורקע מטוס קונקורד אחר של בריטיש איירוויס בלונדון בשל בעיה בתדלוק. לדברי החברה, אין קשר בין שני האירועים. דובר בריטיש איירוויס אמר כי אין בכוונת החברה להשעות את טיסות הקונקורד. הוא הוסיף כי אילו חשבה שהטיסות אינן בטוחות, לא הייתה טסה.
 
 

צרפת: נהלי בטיחות חדשים לטיסות הקונקורד

בצרפת נמשכת חקירת התרסקותו של מטוס הקונקורד בשבוע שעבר, ובינתיים השעתה חברת אייר פרנס את טיסותיהם של חמשת מטוסי הקונקורד שברשותה. היום (שני) יערך דיון במשרד התחבורה הצרפתי על קביעת נהלי בטיחות חדשים לפני חידוש טיסות הקונקורד של חברת התעופה הצרפתית.
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by