בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שינויים בחוקי 'הכספת' של ארז טל 
 
 
חדשות נענע 

לפי התקנון החדש אי אפשר יהיה להיעזר באינטרנט לפתרון שאלות מהבית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנהלת שידורי קשת החליטה על שורה של תיקונים לחוקי השעשועון עתיר הרייטינג - "הכספת", לאחר שבע תוכניות מצליחות.
 
העיתון "ידיעות אחרונות" מדווח, כי בשל תלונות מצד צופים שאינם מחוברים לאינטרנט, לפיהן הם מופלים לרעה, כיוון שאינם יכולים להיעזר בצ`אטים המתנהלים בזמן השידור החי, הוחלט שאם יתקיים סיבוב טלפוני שסכום הזכייה שלו הוא שני מיליון שקלים, יוקלט הסיבוב מראש, כמה דקות קודם, כדי שצופי הטלוויזיה המחוברים לאינטרנט לא יוכלו לסייע למתמודד הטלפוני. הדברים מקבלים משנה תוקף מאז המצאת התוכנה החדשה המסייעת להביס את "הכספת".

שינוי אחר בחוקי המשחק נוגע לסכום הכסף אותו נאלץ המנצח בשלב "הראש בראש" כדי להשתתף בשלב הגמר, בו קיים סיכוי לזכות בשני מיליון שקלים. עד כה, נאלץ המנצח להמר על כל הכסף שהרוויח עד לאותו שלב, כאשר עליו להשיב נכונה על שש שאלות מתוך עשר, כדי להחזיר את סכום הזכייה מהשלב הקודם. מעתה, יתבקש המתחרה לסכן רק מחצית מסכום הזכייה שלו עד לאותו רגע, ולהשיב נכונה רק על חמש שאלות מתוך עשר, כדי להחזיר את סכום הזכייה. שינוי זה נובע מכך, שאף אחד מהמתמודדים בתוכנית, לא הסכים עד כה להמר על סכום הזכייה.

גם שיטת המכרז בשלב ה"ראש בראש", תשונה - ובמקום מכרז מתפתח, בו כל אחד מהמתחרים מציע סכום גבוה מזה שהציע מתחרו - יכתוב כל אחד מהמתחרים את הסכום הגבוה ביותר אותו הוא מוכן להציע, ומי שיציע את הסכום הגבוה ביותר - יזכה בתשובה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by