בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט עיכב העברת הפעוט לאמו הביולוגית 

בית המשפט עיכב העברת הפעוט לאמו הביולוגית

 
 
חדשות נענע

בית המשפט העניק ארכה בת 48 שעות למשפחה המאמצת, בסופה תוכל לערער על הפסיקה לפיה יוחזר בנם המאומץ למשפחתו הביולוגית. פרשת "משפט שלמה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בבית המשפט המחוזי בתל-אביב הוחלט אתמול (שלישי) לעכב את העברתו של פעוט להוריו הביולוגיים. השופטת, ברכה אופיר, החליטה להעניק להוריו המאמצים של הפעוט שהות של 48 שעות, במהלכן יוכלו להגיש ערעור על דרישת אמו הביולוגית - להשיבו לידיה.

החלטתה של אופיר התקבלה לאחר החלטתו העקרונית של בית המשפט לענייני משפחה ברמת גן: להשיב את הפעוט למשמורת בידי אביו הביולוגי, "שיהיה רשאי לגדל אותו יחד עם האם".

ביומיים האחרונים כבר הוכנס הפעוט למכונית כדי להעבירו להוריו הביולוגיים. אולם, משהתברר שעורכי הדין של הזוג המאמץ הצליחו להשיג ארכה, הוחזר לביתו המאמץ.
 

"הילד מאושר"

 
הפרשה, שכבר זכתה לכינוי "משפט שלמה", החלה לפני כשנה. לדברי האם הביולוגית, החליטה למסור את תינוקה לאימוץ מיד כשגילתה שהיא בהריון, וזאת משום שבאותה תקופה בן זוגה עזב אותה, והיא נתקפה בבהלה. את הפעוט מסרה כשהיה בן חודשיים. כעת, הוסיפה, חצי שנה לאחר האימוץ, ולאחר ששבה לחיות עם בן זוגה מחדש, היא מתחרטת.

"הילד לא מדבר, אבל הוא יכול להביע את עצמו", אמרה אתמול האם המאמצת. "כשנסענו להביא אותו לשירות למען הילד כדי למסור אותו", סיפרה, "הוא לא רצה להיכנס לאוטו. כשחזרנו הביתה הוא היה ממש מאושר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by