בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון לא יפעל בקרוב להקמת ממשלת אחדות 
 
 פועלים להדחתו. איתם (לעמ)   
 
חדשות נענע

מקורבי ראש הממשלה מעריכים כי שרון ישאיר את המצב כמו שהוא עד לתום מושב הקיץ, משום שהאופוזיציה אינה חזקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, יחל במגעים להקמת ממשלת אחדות לאומית רק עם תום מושב הקיץ של הכנסת, בעוד כחודשיים, כך אומרים היום (רביעי) מקורבי ראש הממשלה לגל"צ. זאת בעקבות פרישתם של שני שרי המפד"ל, אפי איתם ויצחק לוי, מהממשלה.

בסביבתו של ראש הממשלה מעריכים כי בשלב זה יש לשרון רשת ביטחון בכנסת, משום שהאופוזיציה נחלקת לגושים רבים. עם זאת, במושב הבא של הכנסת יצטרך שרון לקבל רוב לתקציב של השנה הבאה, ולכן הוא זקוק לקואליציה יציבה יותר.

שר האוצר, בנימין נתניהו, התנגד הבוקר בראיון לגל"צ לכניסת מפלגת העבודה לממשלה. לדבריו, "עמיר פרץ אמר אתמול שהוא יכנס לממשלה במטרה לשנות מהיסוד את המדיניות הכלכלית של הממשלה, איך הוא קרא לזה, 'המדיניות של נתניהו ולפיד'. מה אנחנו השתגענו? אנחנו רוצים לחזור אחורה שנה וחצי, למצב שהיינו על סף קריסה כלכלית?"

במפד"ל כבר פועלים בגלוי ובחשאי להחלפתו המיידית של איתם כראש התנועה. איתם ולוי, מצידם, בודקים אפשרות להצטרף לאיחוד הלאומי. אורלב אף דרש מאיתם בפירוש, כי עם התפטרותו מהממשלה - יתפטר גם מראשות המפד"ל, וזאת כדי שהתנועה לא "תדבר בשתי קולות". איתם, עם זאת, סירב. יו"ר הסיעה בכנסת, ניסן סלומיאנסקי, הכחיש הלילה את הטענות לפיהן הובטח לו תפקיד בממשלת שרון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by