בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל הצטרפה לרשת החתימות הדיגיטליות של חברת וריסיין 

ישראל הצטרפה לרשת החתימות הדיגיטליות של חברת וריסיין

 
 
חדשות נענע 

חברת קומסיין תייצג את חברת וריסיין בישראל. ההסכם יאפשר לקומסיין לייצר ולהעניק תעודות דיגיטליות, המאמתות חתימות דיגיטליות של וריסיין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל הצטרפה לרשת האמון העולמית של חתימות דיגיטליות של חברת וריסיין. חברת קומסיין תייצג את ורסיין בישראל וברשות הפלסטינית.

סגן נשיא וריסיין העולמית, קוונטין גאליבן, אמר כי חתימת ההסכם מצרפת את ישראל לרשת האמון העולמית שפרשה חברת VERISIGN. רשת זו מונה כ40- `גורמים מאשרים` ברחבי העולם (VTN- VERISIGN TRUSTED NETWORK) והיא מאפשרת לכל אדם בכל מקום בעולם, להזדהות ולבצע העברה כספית, או פעילות פיננסית אחרת, באמצעות רשת האינטרנט.

חברת קומסיין ישראל נבחרה להשתתף ברשת זו לצד חברות ענק מהעולם ובהן בריטיש טלקום, פרנס טלקום, TELIA בשוודיה, טלפוניקה בספרד, KPN בהולנד, וריסיין יפן ועוד.

חברת VERISIGN הינה החברה הגדולה בעולם בנושא החתימה דיגיטלית שוויה של חברת VERISIGN הנסחרת בנסדא"ק עומד על כ35- מיליארד דולר.

מייסד קומסיין, זאב שטח, אמר כי טיוטת חוק החתימה הדיגיטלית, שתוגש בקרוב לכנסת ישראל, קובעת כי חתימה דיגיטלית, אשר נתמכת בתעודה אלקטרונית, כגון זו של VERISIGN, תקבל עדיפות על פני כל חתימה מאובטחת אחרת. "החתימה הדיגיטלית של וריסיין עומדת במבחן החשוב ביותר בתחום זה: הCOMMON CRITERIA - כלומר סטנדרט בינלאומי, שמוצרים מסוג זה יצטרכו לעמוד בו", אמר שטח.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by