בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרי אריסון חזרה לארץ 
 
 שרי אריסון (ערוץ 1)   
 
חדשות נענע

במסיבת עיתונאים הודיעה אריסון כי היא עזבה את הארץ כדי שילדיה לא ינושלו מזכותם לכספי הנאמנויות. תחדש את פעילות קרן ההשקעות שלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שרי אריסון, בעלת השליטה בבנק הפועלים, הודיעה היום (חמישי) במסיבת עיתונאים, שהיא החליטה לחזור לישראל. עם זאת, אריסון נמנעה מלהתחייב לגבי המשך דרכה.

לפני תשעה חודשים עזבה אריסון את הארץ, לאחר שנחשפה חקירה משטרתית נגד בעלה, עופר גלזר, בגין אונס ומעשים מגונים. אריסון עזבה לאחר שטענה כי התקשורת בארץ, ובמיוחד שדרנית הרדיו שלי יחימוביץ', רודפות אותה.

במסיבת העיתונאים, שאורגנה עם שובה, טענה אריסון כי היא לא החליטה לעזוב את הארץ, והיא נשארה בחו"ל בעצת הנאמנים המופקדים על נכסיה. לדבריה, הנאמנים הבהירו לה כי אם היא תשוב לארץ ילדיה ינושלו מזכותם לכספי הנאמנויות.

עוד אמרה אריסון כי הנאמנים הסירו את האיום לנשל את ילדיה מכספי הנאמנויות ואיפשרו את חזרתה, לאחר שהתברר להם שהחקיקה המתוכננת בנושא מיסוי הנאמנויות בישראל לא תצא לפועל כפי שנוסחה במקור. לדבריה, היא עדיין לא הסדירה את מגעיה עם מס הכנסה בשאלת המס שהיה עליה לשלם על מכירת אחזקות בחברת השייט המשפחתית "קרניבל קרוז".

‏אריסון ציינה, כי עד עתה תרמה כ-150 מיליון דולר למוסדות ולאנשים בישראל, והיא מתכוונת לחדש את פעילות קרן ההשקעות שלה. הקרן תשנה את מדיניותה, ותעניק לנזקקים סיוע שיאפשר להם לצמצם את תלותם בתרומות. "ניתן להם חכות במקום דגים", אמרה אריסון.

בנוסף אריסון מתכוונת לחדש את השקעותיה העסקיות באמצעות אריסון השקעות. היא חזרה והגנה על פיטוריהם של 800 העובדים בבנק הפועלים וטענה שהיא לא תחזור לכהן כדירקטורית בבנק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by