בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שגב בקלטת חקירתו: לא ידעתי מה יש בחבילה 
 
 שגב: אין לי קשר לרשת סמים (צילום: משטרת מחוז תל אביב)   
 
חדשות נענע

השר לשעבר ממשיך ומכחיש בחקירתו במשטרה כי ניסה להבריח סמים לארץ מהולנד. שגב: לא התעסקתי עם סמים מעולם, הייתי רק הבלדר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר לשעבר גונן שגב החשוד בנסיון הברחת סמים לארץ, טען בחקירתו במשטרה, כי לא ידע מה הכילה החבילה אותה אמור היה להעביר מהולנד לישראל, כך עולה מצילומי חקירתו המתפרסמים היום (חמישי).

גונן שגב נראה בצילומים כשהוא מכחיש לכל אורך החקירה שנערכה על ידי פקד מומי משולם, כל קשר לתכולת החבילה. שגב הודה רק בהיותו בלדר. עוד טען כי אינו יודע היכן קונים סמים, או למי מוכרים אותם, והכחיש כל קשר להיותו חלק מרשת העוסקת במסחר בסמים.

בחקירתו אמר שגב: "נשאר להוכיח כי ידעתי מה יש בחבילה או לא ידעתי מה יש בחבילה. לא הבאתי את החבילה הזאת לארץ. תוכיח שידעתי מה יש בחבילה... אני אומר שלא ידעתי מה יש בחבילה ולא הבאתי אותה. כשחשדתי - לא הבאתי את החבילה לארץ כי אני... כשאני בלדר... עוד פעם, זה לא בלדר ולא זה. אתה יכול לנסות ולהאשים אותי בניסיון להביא חבילה לארץ, כשאני חוזר שוב ואומר - לא ידעתי מה יש בחבילה הזו. לא ידעתי מה יש בחבילה הזאת..."

"... זה שאחרי שגיליתי מה היה בפנים, הייתי לחוץ. כל אחד היה לחוץ מזה. אני לא ידעתי כשלקחתי את החבילה ביד, לא ידעתי מה יש בפנים. התחלתי לחשוד רק שנכנסתי לתוך שדה התעופה... אין לי, אין לי מה לומר. אני אומר שוב, אני לא התעסקתי בסמים מעולם, ולא אתעסק בסמים לעולם, אבל זה שהחזקתי את החבילה... אני יודע (ש)עלי חובת ההוכחה, שהחבילה שלא ידעתי מה יש בפנים. איך אני מוכיח את זה אני לא יודע".

עורכי דינו טוענים כי שגב התבקש להעביר את החבילה, מבלי שידע את תכולתה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by