בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לשכת שרון מסתייגת מלוח הזמנים להתנתקות 
 
 מנסה לשמור על יציבות הקואליציה. שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

חברי סיעת המפד"ל בקואליציה זעמו על פרסום לוח הזמנים להתנתקות. בלשכת שרון פועלים לפיוסם, ומסייגים את התוכנית. מסתמן: שרון יצרף העבודה לקואליציה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמים בלשכת ראש הממשלה, אריאל שרון, מסרו הבוקר (שישי) כי לדעתם אין חשיבות גדולה ללוח הזמנים ליישום תוכנית ההתנתקות שפורסם אתמול. כך דווח בגלי צה"ל.

הסתייגות הגורמים מסמנת, ככל הנראה, את הנסיון הפוליטי בלשכה למנוע את משבר פוליטי הצפוי עם ארבעת חברי סיעת המפד"ל שנשארו בקואליציה. עם פרסום לוח הזמנים אמש, גילו הארבעה שתוכנית ההתנתקות קורמת עור וגידים, והביעו את זעמם. גורמים בלשכת שרון מיהרו לפייס את ארבעת חברי הסיעה, והדגישו כי מדובר בשלבי ביניים של בחינת תוכנית, שטרם אושרה.

בתוך כך, בלשכת שרון מדברים על צירוף מפלגת העבודה לממשלה עוד לפני צאת הכנסת לפגרה, בחודש אוגוסט. בעקבות דברים אלה החלו שרים וחברי כנסת רבים בליכוד, המתנגדים לצירופה של העבודה לקואליציה, לפעול לגיבוש גוש-חוסם של 60 חברי כנסת, כדי למנוע משרון לגייס רוב בכנסת לאישור שרים מטעם העבודה.

השרים עוזי לנדאו, נתן שרנסקי הם בין השרים המתנגדים המובהקים לצירוף מפלגת העבודה. שרי ליכוד נוספים שעשויים להצביע נגד החלטה זו הם אלה שמקומם בממשלה עשוי להפגע מכניסת העבודה לקואליציה. מדובר בשרים צחי הנגבי, ישראל כץ, סילבן שלום, לימור לבנת ודני נווה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by