בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
התחפש לנשיא המנוח ושדד אכסנייה 
 
 העובדת שנשדדה אמרה שהמסיכה נראתה איכותית   
 
חדשות נענע

שודד עם חוש הומור בעייתי שדד אכסנייה כשהוא מסתיר את פניו עם מסיכת רונלד רייגן. עובדת האכסנייה חשבה שזה לא היה מצחיק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ננסי ביין זיהתה מייד את תווי פניו של האדם שנכנס בסביבות השעה 22:00 לאכסנייה בה עבדה בהמפטון. אלה היו פניו של נשיא ארצות הברית לשעבר רונלד רייגן. האדם שנכנס לאכסנייה עטה מסיכת פנים של הנשיא, כזו המשמשת לתחפושות ילדים. דמוקרטית מושבעת, ננסי חשבה שמדובר בבדיחה לא מצחיקה במיוחד, בהתחשב בעובדה שרייגן נפטר השבוע ממחלת האלצהיימר. לתדהמתה ננסי גילתה שהבדיחה לא נגמרה במסכה חסרת הטעם.

"אמרתי לו שזה לא בסדר, זו בדיחה חולה" נזכרת ננסי. "אבל כשהוא כיוון אלי את האקדח, הבנתי שהוא לא מתבדח". עוטה המסכה, שלבש גם חולצה שחורה וכפפות לבנות, הצביע עם אקדחו לעבר קופת האכסנייה ואז ננסי הבינה שהמטרה המרכזית של התחפושת הייתה לשדוד אותה ואת מקום עבודתה.

לחוקרי המשטרה ננסי סיפרה שהשודד לא אמר מילה ובמהירות עזב את המקום עם כל כספה. היא הוסיפה שהמסיכה נראתה איכותית במיוחד, כאלה שקשה למצא שלא בתקופת החגים. מנהל חנות "עולם התחפושות" במחוז חיזק את דבריה של ננסי ואמר כי מסיכות מהסוג המתואר יכולות להגיע למחירים של יותר מ-30 דולרים, כמעט שליש ממשה שהשודד הצליח לגנוב מהאכסנייה.

חוקר המשטרה דייויד מיטשל שמונה על חקירת המקרה מסר כי השוטרים חושדים שהשודד רכש לאחרונה את המסיכה ו"שזה לא היה אדם מבוגר שהחזיק את המסיכה מאז שלטון רייגן בשנות ה-80". הוא מסר עוד שחוש ההומור של השודד דווקא שירת את מטרתו, כיוון שהשימוש במסיכה האיכותית והגדולה, שכיסתה את כל ראשו, הקשה על החוקרים לגלות את זהותו. הוא ביקש שאזרחי האזור שישימו לב ושאם יראו מסיכת רייגן זרוקה או נטושה, שישאירו אותה במקומה ויקראו לחוקרי המשטרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by